Alemdağ Beko Servisi

Alemdağ Beko servisi, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde ikamet eden Beko kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Beko cihazlarınızı gün içinde çalışır hale getirmek ve vakit kaybetmemek için bizi hemen arayın. Alemdağ şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Profesyonel bir ekip ile çalışarak titiz bir onarım desteği almak istiyorsanız sabit hattımızdan bizleri hemen arayın.

Mutfağımızın vazgeçilmezi beyaz eşyalar, profesyonel servis hizmeti olmadan uzun ömürlü kullanılmamaktadır. Çamaşır yıkama derdinden kurtaran çamaşır makineleri, yiyeceklerimizi uzun süre koruyan buzdolapları, aylarca yiyecekleri saklayabilen derin dondurucular, servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Kurutma makinesi, fırın ve ocak gibi beyaz eşya dünyasının popüler cihazları da Alemdağ Beko servisi hizmeti kapsamında yer almaktadır.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Müşteri hizmetlerimiz, randevu taleplerinizi günün her saatinde karşılamaktadır. Randevu alırken, istediğiniz zaman dilimine randevu alabilirsiniz.

Bu aşamada;

  1. Servisimizin mesaisini siz belirliyorsunuz.
  2. Randevu işlemleri esnasında, arızalanan beyaz eşyanın arıza bilgilerini vermelisiniz.
  3. Evinizin açık adresini doğru bir şekilde vermelisiniz.
  4. Ayrıca iletişim bilgileri de açık bir şekilde verilmelidir.
  5. Kimlik bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.

Kaliteli hizmet verebilmemiz için, cihazın markası, cihazın arıza bilgileri, adres ve iletişim bilgileri gerçeği yansıtmalıdır. Yani bilgiler doğru olursa, servisimiz zaman kaybı yaşamadan kısa sürede adresinize ulaşmaktadır.

Servis ekibimiz, randevu saati geldiği zaman telefon açmaktadır. İşiniz çıkarsa veya acil bir durum meydana gelirse, yeni bir tarihe randevu veriyoruz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, sıkmıyor, suyunu boşaltmıyor ise bizi hemen arayın. Özellikle ses arızalarını kesinlikle ihmal etmeyin. İhmal ettiğiniz her arıza size büyük masraflar olarak geri dönecektir. Alemdağ Beko servisi olarak sizlere tüm sorunlar için evinizde, cihazlarınızı taşımadan çözümler üretiyoruz. Beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Beko çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın suyunu almamasıdır. Bu durumda ilk olarak kapı kilidi kontrol edilmeli çünkü devre tamamlamıyor olabilir. Sonrasında ise su giriş ventili test edilmeli ve hangi parça arızalı ise değiştirilmeli.

Beko Kombi Servisi

Beko kombi kullanıcıları için gün içinde arıza onarımları yapıyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Beko kombi modelleri için bizi şimdi arayın. Servisimiz gün içinde onarım yapıyor. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm kombi parçaları 1 sene garantilidir. Garantili Beko kombi servisi için doğru adrestesiniz.

Servis ekibimiz adresinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Gerekli yedek parçaları aracında hazır bulunduran servis ekibimiz, şikayetlerinizi değerlendirmektedir. Şikayetleriniz doğrultusunda ve sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tamir işlemi gerçekleştirmektedir. Alemdağ Beko servisi işlemi yerinde gerçekleşmektedir. Yani cihaz bulunduğu yerde tamir edilmektedir. Müşteri onayı olmadan cihazın kapağı açılmamaktadır.

Beko Klima Servisi

Alemdağ mahallesi ve civarında ikamet eden tüm Beko klima kullanıcıları için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı Beko klimanızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız bize hemen ulaşın. Soğutmayan veya ısıtmayan Beko klima modelleri için 1 yıl parça garantili onarım yapıyoruz.

Tamir ve bakım işlemlerinde, yedek parça fiyatları ve işçilik ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Parça montaj işlemi ve bakım işlemi, müşteri onayı olmadan yapılmamaktadır. Cihazın bütün işlemleri sona erdikten sonra, cihaz çalıştırılır ve test edilir. Test işleminin ardından cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim edilmektedir. Alemdağ Beko Servisi, cihaz kullanımı hakkında genel bilgi vermektedir.

Profesyonel Ekip

İşinin ehli servis ekibi, teorik ve pratik servis hizmetleri konusunda eğitimli kişilerdir. Elemanlarımız ekip anlayışı ile hareket etmektedir. Güler yüzlü hizmet veren ekibimiz, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Firmamız, deneyimli olmayan veya sertifikası olmayan elemanlarla çalışmamaktadır. Buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri beyaz eşyalar konusunda uzman kişilerle çalışmaktayız.

Call Now ButtonServisi Ara !