Armağanevler Beko Servisi

Armağanevler Beko servisi, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Günümüzde beyaz eşyanın olmadığı bir ev yoktur. Beyaz eşyaların hayatımıza girmesi ile birlikte hayatımız kolaylaşmış ve insan gücüne ihtiyaç en aza indirilmiştir. Böylece insanların kendilerine ve sevdiklerine ayıracakları zaman daha da artmıştır. Ülkemizde oldukça popüler olan beyaz eşya markası ise Beko’dur. Firmamız Beko markasına ait tüm beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerini özenle yapan köklü bir firmadır. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimser.

Beko Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya tamiri son dönemlerde sıklıkla talep gören bir sektör haline gelmiştir. Çünkü insanlar yüklü meblağlar ödeyerek aldıkları beyaz eşyaları uzun süre kullanmak isterler. Ancak çeşitli sebepler ile bozulan beyaz eşyaların tamiri mümkünse firmamız tarafından ilk günkü çalışma randımanına kavuşturulur. Firmamızda yapılan tüm hizmetler firma garantisinde olup kesinlikle ayıplı hizmet verilmez. Armağenevler Beko servisi firmamızdan hizmet almak irtibat numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Şubemiz haftanın 7 günü servis desteği veren nadir firmalardan bir tanesidir. Özel servis olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yüzden garantisi biten Beko cihazlarınız için bizi ararsanız büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Yedek Parçaları

Beyaz eşyalar tamir edilemezse mutlaka parçasının değiştirilmesi gerekir. Bu noktada Beko markasının her türlü yedek parça stokunu elinde bulunduran firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamızın günün her saati hizmet veren destek hattından cihazınızın sorununu aktarabilir ve gereken desteği alabilirsiniz. Öte yandan sorunun çözülemediği durumlarda ise Armağenevler Beko servisi firmamıza cihazınızı getirebilirsiniz. Firmamızda verilen tüm hizmetlerde müşterinin onayı alınır. Yapılan her işlem kayıt edilir.

Firmamızda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Armağenevler Beko servisi firmamız Beko markasına ait tüm eşyalarınızın tamirini yapar. Bunun yanında firmamız cihazların periyodik bakımlarını da yapar.

Firmamızda onarımı yapılan beyaz eşyalar arasında;

  1. Buzdolabı
  2. Çamaşır makinesi
  3. Bulaşık makinesi
  4. Fırın
  5. Ocak
  6. Derin dondurucu yer alır

Yüzde yüz onarım garantisi ile hizmet almak istersenizArmağanevler Beko servisi firmamızı arayınız.

Beyaz eşya tamiri fiyatları

Beyaz eşya tamiri fiyatları tamir edilen cihaza ve tamir edilen parçaya göre değişir. Firmamız piyasanın en uygun fiyatı ile müşterilerine hizmet veren köklü bir kurumdur. Firmamızdan uygun fiyata kaliteli hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !