Aydınevler Beko Servisi

Aydınevler Beko servisi, donanımlı teknik servis araçları ile Maltepe ilçe genelinde Beko beyaz eşya servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Beko cihazlarınız için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Haftanın 7 günü biz arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beyaz eşya her evde mutlaka olması gereken eşyaların temelini oluşturur. Özellikle çağımızda her geçen gün hayatı kolaylaştıracak farklı model ve marka beyaz eşyalar üretilmektedir. Beko firması Türkiye’nin en popüler markası olup ülkemizde hemen hemen her evde mutlaka bir ürünü vardır.

Ancak her ürünün olduğu gibi beyaz eşyalarında bir ömrü vardır. Yanlış ve amacına uygun olmayan kullanımlar ya da kullanım süresi dolan cihazlar bozulabilir. Bu durumda yapılması gereken ise güvenilir bir firmadan hizmet almaktır. Aydınevler Beko servisi firmamız alanında uzman olan ustalar tarafından hizmet verir.

Beko Beyaz Eşya Tamiri

Farklı modellerde beyaz eşyalarınız zaman içinde arıza açabilir. Bu durumda sizlere bir telefon kadar uzak olan firmamızı arayarak cihazlarınızın arıza durumunu bildirebilirsiniz. Firmamız ivedilikle size bir ekip göndererek arıza tespiti yapar ve onarımı mümkünse evinizde sorun çözülür. Evde tamiri mümkün değilse şubemize getirilerek tamir hizmeti verilir. Firmamız verilen tüm hizmetler garantilidir. Sizde güvenilir ve garantili hizmet almak isterseniz firmamızı arayınız.

Aydınevler Beko Kurutma Makinesi Servisi

Her evin ihtiyacı haline gelen Beko kurutma makineleri için tamir ve periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Aydınevler şubemiz bölgenin en eski tamir firmalarından biridir. Eski yeni tüm Beko kurutma makinesi arızaları için Aydınevler Beko servisi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Temiz yıkamayan, su akıtan, ses yapan ve hiç çalışmayan Beko bulaşık makinelerini gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Aydınevler Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko marka çamaşır makineniz ile sorun yaşıyorsanız Aydınevler Beko servisi şimdi arayın. Çamaşır makinesi gibi ev hanımlarının vazgeçilmezi olan beyaz eşyaları aynı gün içinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için doğru yerdesiniz. Servisimiz özel servis olarak hizmet vermektedir ve donanımlı tamir araçları ile tüm Beko beyaz eşya arızalarını yerinde gidermektedir. Cihazınız ne kadar eski olursa olsun Beko çamaşır makinenizi çöpe atmadan önce bizi arayarak onarım fiyatı alabilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi su akıtıyor ise cihazın kapağını açın ve kapaktaki körük lastiğini kontrol edin. Eğer lastikte çatlak veya yırtık varsa su kaçağının sebebi budur. Beko çamaşır makinesi körük lastiği değişimi için Aydınevler Beko servisi hemen arayın.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Beyaz eşyalarda yaşanan arızalar nedeniyle mutlaka tamir yapılması gerekir. Ancak bazı durumlarda parçanın onarımı mümkün değildir. Bu durumda yapılması gereken ise parça değişimidir. Firmamız Beko markasına ait tüm beyaz eşyaların yedek parça stokunu bulundurur. Ancak parça değişimi içim müşteri bilgilendirilir. Müşteri onay verirse parça değiştirilir. Aydınevler Beko servisi firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerine devam eder.

Firmamızda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet veren güvenilir bir firmadır. Beko markasına ait her türlü beyaz eşyanın onarımı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamızda;

  1. Çamaşır makinesi
  2. Bulaşık makinesi
  3. Derin dondurucu
  4. Fırın gibi ürünlerin tamir ve onarımları yapılır

Firmamızın online sitesini ziyaret ederek iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri

Beyaz eşya tamiri ücretleri tamir edilecek beyaz eşyanın türüne yada arıza açan parçaya göre değişir. Aydınlıkevler Beko servisi firmamız piyasanın en uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet verir. Firmamızdan fiyat bilgisi ve randevu almak için irtibata geçiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !