Beylerbeyi Beko Servisi

Beylerbeyi Beko Servisi

Beko 1954 yılında Koç holding ve Bejerano firmalarının ortaklığı ile kurulan, birçok teknolojik aleti insanlığın hizmetine sunan bir firmadır. Bizler de Beylerbeyi Beko servisi olarak insanlığa hizmet adına senelerdir uzman servis olma şerefiyle sizlerin hizmetinizdeyiz. Beyaz eşya tamir, kombi satışı, klima ve yedek parça desteği gibi önemli konularda tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Beylerbeyi Beko Servisi Hizmet Yerleri

Beylerbeyi Beko servisi şubemiz İstanbul’un güzide semtlerinden Ümraniye’de bulunuyor. Ümraniye’de birçok mahallede hizmetimizi deneyimli kadromuzla sürdürüyoruz. Bu mahallelerden birkaçında bahsedecek olursak; Dudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, İstiklal bu mahallelerin başında geliyor. Dilerseniz şubelerimizi arayabilir, dilerseniz de bizleri arızalı ürününüz için her zaman çağırabilirsiniz.

Beylerbeyi Beko Servisi Hizmetleri

Firmamız özel servis unvanı ile sizlere 24 saat boyunca hizmet vermeyi amaçlıyor. Beyaz eşyaların tamiri, yedek parça, ürünlerin periyodik bakımları firmamız tarafından sağlanıyor. Ayrıca yedek parça değişimi ya da satışı yapıldığında satışı gerçekleştirilen ürüne 1 yıl garanti sağlıyoruz. Yılların birikimi, tecrübeli kadro ve sıcak bir gülümseme ile sizlere her zaman destek olacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

Beylerbeyi Beko Servisi Çağrı Desteği

Beylerbeyi Beko servisi şubemizin size sağladığı iletişim numaralarından bizlere ulaşamazsanız Whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz durumu çağrı merkezlerinde bulunan yetkili kişilere belirtmeniz yeterli olacaktır. Çağrı merkezinde yetkili kişiler şikayetinizi bize bildirecek ve bizler de sizlere geniş dönüş sağlayacağız.

Yorum yapın

Call Now ButtonServisi Ara !