Bostancı Beko Servisi

Bostancı Beko servisi, Beko beyaz eşya kullanıcılarına yıllardır bölgede servis, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. Uzun süredir Bostancı semtinde hizmet veren firmamız bölge halkının ilk tercih ettiği tek servistir. İşinin ehli ustalar, donanımlı servis araçları, orijinal yedek parçalar ve kesintisiz hizmet veren çağrı merkezi ile sizlere uygun fiyata kalıcı çözümler üretiyoruz. Bizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bostancı Beko Kombi Servisi

Gururumuz olan Beko markasının en çok satılan cihazlarından biri de kombidir. Hem şık hem de çok kullanışlı olan Beko kombi modelleri sorunlarını Bostancı Beko servisi şubemizle paylaşarak yerinde onarım yaptırabilirsiniz. Sıcak su vermeyen Beko kombiler için gün içinde onarım desteği veriyoruz. Ama asıl sorun olan kış aylarında ki peteklerin ısınmaması, en hızlı çözüm ürettiğimiz arızalardandır. Soğuk kış günlerinde soğukta kalmamak için bizleri arayarak Beko kombi tamir desteği alabilirsiniz.

Bostancı Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya koku yapıyorsa ne yapacaksınız? Eski yeni tüm Beko buzdolabı modelleri için tamir hizmetleri sunan firmamız tüm onarımları yerinde yaptığı için elbette bizi arayacaksınız. Servis olarak Beko buzdolabı tamiri konusunda çok iddialıyız. Ustalarımıza güveniyoruz ve yapılan işlerin arkasındayız. Kullandığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Beko buzdolabı servisi için Bostancı Beko servisi hemen arayın. Bostancı şubemiz kesintisiz Beko teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Bostancı Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinesi modellerinde yerinde onarılmayacak arıza sayısı çok azdır. Su akıtma ve kazan delinme arızalarında arızanın boyutuna göre bulaşık makineniz atölyeye gidebilir. Bu arızaların dışında tüm onarımlar yerinde yapılır ve onarımlara 1 sene garanti verilir. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan Beko bulaşık makineniz için hızlı ve ekonomik çözüm istiyorsanız bizi hemen arayın. Bostancı Beko servisi olarak bulaşık makinesi arızalarına uygun fiyata çözümler üretiyoruz. Titiz ve kaliteli bir bulaşık makinesi onarım hizmeti için doğru servistesiniz.

1 yıl garantili Beko tamircisi

Servisimiz tarafından tamir edilen Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar 1 sene parça garantilidir. Garantili Beko beyaz eşya servis hizmeti için Bostancı şubemizi hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !