Çekmeköy Beko Servisi

Çekmeköy Beko servisi, Beko kullanıcılarına gün içinde teknik servis hizmetleri sunuyor. Aynı gün içinde Beko cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Çekmeköy şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Beko teknik servis için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın su kaçırmasıdır. Eğer sizin de Beko bulaşık makineniz su akıtıyor veya sürekli pompa sesi çıkartıyorsa cihazı sürekli denemeden kapatın. Çekmeköy Beko servisi olarak su akıtan Beko bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Onarımını yaptığımız cihazlara da 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Beko bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Şık tasarımları ve inox kaplamaları ile göze de hitap eden Beko çamaşır makinelerinin tüm arızlarını yerinde gideriyoruz. Çamaşır makineniz çalışmıyorsa hemen Çekmeköy Beko servisi arayın. Sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Çalışmayan, su akıtan, sallanan, sıkma yapmayan, suyunu boşaltmayan Beko çamaşır makinenizi kısa süre içinde tamir ettirmek için yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

Call Now ButtonServisi Ara !