Çengelköy Beko Servisi

Çengelköy Beko servisi, konusunda uzman kadrosu ile Üsküdar ilçe genelinde Beko beyaz eşya tamir desteği sunuyor. Bizler özel servis olarak garanti süresi dolmuş Beko cihazlara yerinde garantili onarım hizmetleri veriyoruz. Eğer sizin de Beko cihazlarınız garanti süresi bittikten sonra arızalandıysa bizi arayarak ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü Beko beyaz eşya onarım desteği sunuyor.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Eliniz ayağınız olan Beko bulaşık makineniz çalışmadığı zaman bizi hemen arayın. Servis olarak tüm Beko bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Üstelik servisimizin sahip olduğu donanımlı beyaz eşya onarım araçları sayesinde git gel yapmadan tek seferde tüm sorunları gideriyoruz. Beko bulaşık makinesi su kaçırıyor, su almıyor, su boşaltmıyor özetle su ile ilgili sorunu varsa cihazın atölye ortamında tamiri gerekebilir. Bunun sebebi ise su kaçağından dolayı cihazın her yeri ıslanır ve net teşhis konulup onarım yapılamaz. Bu yüzden atölyeye alıp askıda onarım yapıyoruz.

Beko cihazlarda en sık görülen arıza cihazın temiz yıkamamasıdır. Bunların başında fıskiye ve filtre temizliği gelir. Rezistans ve anakart arızlarında da ısıtma yapmayan cihazlar temiz yıkama yapamaz. Çengelköy Beko servisi olarak tüm kirli çıkartan bulaşık makineleri için servis hizmeti alabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan arıza kazanın dönmemesidir. Bu durumda son kullanıcı olarak sizlerin yapacağı işler kısıtlıdır. Eğer cihazda aşırı ağır havlu, battaniye, kilim tarzı çamaşırlar yıkadıysanız cihazın kazanı zarar görmüş ve dönmüyor olabilir. Çamaşır makinenizin motoru arızalı veya kayışı kopmuşsa da kazan dönmez. Sebebi ne olursa olsun kazanı dönmeyen Beko çamaşır makinesi modelleri için Çengelköy Beko servisi hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !