Dragos Beko Servisi

Dragos Beko servisi, Kartal ve Maltepe ilçelerinde beyaz eşya, kombi, klima servis hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm Beko cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Dragos bölgesinde bulunan şubemiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor. Arızalı Beko cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ettirmenin yolu Dragos Beko servis firmamızdan geçer.

Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, aşırı ısınan tüm Beko buzdolabı modelleri için hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Beko buzdolabı modelleri 1 sene parça garantilidir. Garantili Beko buzdolabı servisi için dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere kaliteli ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Beko buzdolabınızın alt bölümü soğutmuyor ise ilk olarak kontrol etmeniz gereken cihazın içinde su akıntısı oluyor mu? Eğer buzdolabında su akıntısı var ise hava ve su kanalları tıkalı olduğu için bu arızayı yapıyor demektir. Dragos Beko servisi firmamızı arayarak buzdolabı tamiri yaptırabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

  • Beko çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Beko çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Beko çamaşır makinesi sigorta attırıyor
  • Beko çamaşır makinesi yürüyor
  • Beko çamaşır makinesi su akıtıyor

Beko çamaşır makinenize dair tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak tamirini gün içinde yaptırabilirsiniz. Servisimiz haftanın 7 günü tüm Beko çamaşır makinesi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor.

Call Now ButtonServisi Ara !