Dragos Beko Servisi

Beko cihazlarınızın tüm teknik sorunlarını en hızlı şekilde gidermek, bakımlarını yaptırmak hatta en uygun yere en sağlıklı şekilde monte ettirmek için bizi hemen arayın. Dragos şubemiz tüm Beko cihazları yerinde tamir edecek ekipman ve yedek parçaya sahiptir.

Dragos Beko servisi, Kartal ve Maltepe ilçelerinde beyaz eşya, kombi, klima servis hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm Beko cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Dragos bölgesinde bulunan şubemiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor. Arızalı Beko cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ettirmenin yolu Dragos Beko servis firmamızdan geçer.

Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, aşırı ısınan tüm Beko buzdolabı modelleri için hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Beko buzdolabı modelleri 1 sene parça garantilidir. Garantili Beko buzdolabı servisi için dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere kaliteli ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Beko buzdolabınızın alt bölümü soğutmuyor ise ilk olarak kontrol etmeniz gereken cihazın içinde su akıntısı oluyor mu? Eğer buzdolabında su akıntısı var ise hava ve su kanalları tıkalı olduğu için bu arızayı yapıyor demektir. Dragos Beko servisi firmamızı arayarak buzdolabı tamiri yaptırabilirsiniz.

Beko buzdolabı modellerinde sık gördüğümüz hata kodlarından biri E4 hata kodudur. Eğer sizinde Beko buzdolabı E4 arıza kodu veriyor ise öncelikle cihazın rezistans ve sensörleri kontrol edilmeli. Ölçü aleti ile hangisinde arıza varsa ortaya çıkacaktır. Değişim yerinde yapılır ve değişen parça 1 sene garantilidir.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi teknik sorunlarını en hızlı çözmenin yolu doğru bir firma ile çalışmaktır. Titiz ve kaliteli bir hizmet için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere en doğru çözümleri üretecektir. 1 yıl garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için Dragos Beko servisi şimdi arayın. Servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  • Beko çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Beko çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Beko çamaşır makinesi sigorta attırıyor
  • Beko çamaşır makinesi yürüyor
  • Beko çamaşır makinesi su akıtıyor

Beko çamaşır makinenize dair tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak tamirini gün içinde yaptırabilirsiniz. Servisimiz haftanın 7 günü tüm Beko çamaşır makinesi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor.

Call Now ButtonServisi Ara !