Esenkent Beko Servisi

Esenkent Beko servisi tüm bölge genelinde Beko beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyor. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel çözümler için tek yapmanız gereken şubeyi aramak. Çalışmayan tüm cihazları gün içinde tamir ediyoruz.

Çıraklıktan yetişen ve gerekli teorik eğitimi alan personelimiz, günümüzün ihtiyaç duyduğu hızlı ve güvenilir servis hizmetini sunmaktadır. Servis işlemleri konusunda çözüm odaklı hareket eden Esenkent Beko servisi personelimiz, gün içerisinde sizden gelen talepleri değerlendirmektedir.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Beko buzdolabı modelleri için onarım hizmetleri veren firmamız arızası ne olursa olsun cihazlarınızı taşımıyor, yerinde tamir ediyor. 1 yıl garantili Beko buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yerinde yapabiliyoruz.

Beyaz Eşyada Etkili Servis Çözümleri

Yemek pişirmeden çamaşır yıkamaya kadar bütün kategorilerde bizim için kolaylık sağlayan beyaz eşyalar, bazı durumlarda arızalanabilir. Özellikle uzun süre çalışan beyaz eşyalarda performans düşüklüğü meydana gelir. Elektrik tesisatındaki arızalar, beyaz eşyaların çalışma performansını olumsuz etkileyebilir. Bazı durumlarda elektrik tesisatı arızaya neden olmaktadır. Esenkent Beko servisi için bizi aradığınızda söz verilen saatte adresinizde oluyoruz.

Arıza Durumunda Ne Yapmak Gerekir?

Sürekli çalışan ve bizim için hayatın kaynağı haline gelen bu eşyalar arızalandığı zaman şu program takip edilmelidir:

  1. Öncelikle bu eşyalar kullanılmamalıdır. Özellikle elektrik kaçağı olan cihazların kullanılması ciddi tehlikeye neden olur.
  2. Cihazların fişi çekildikten sonra Esenkent Beko servisi müşteri hizmetlerimizi arayıp randevu almanız gerekir.
  3. Randevu işlemlerinde, kimlik bilgileri, arıza bilgileri, adres ve iletişim bilgileri verilmelidir. Ekiplerimiz bu bilgileri değerlendirerek en kısa sürede size servis gönderecektir.

Cihaz Sahibinin Onayı Her Zaman İçin Gereklidir

Bakım işlemlerinde ve parça montajında, öncelikle cihaz sahibinin onayı dikkate alınmaktadır. Cihaz sahibinin onayı olmadan elemanlarımız hareket etmektedir. Cihazınızın tamirini yerinde gerçekleştiren ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, en kısa sürede beyaz eşyanızı çalışır bir vaziyette teslim etmektedir. Yerinde tamir yapan elemanlarımız, cihazı denemeden teslim etmemektedir. Güvenilir tamir işlemleri için bu yöntem her zaman için tercih edilmektedir.

İlk Adım Doğru Atılmalıdır

Hizmet kalitesini ön plana alan ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, ilk adımın doğru atılmasını tavsiye etmektedir. Yani tamir işlemlerinde ‘her hangi bir servis’ çağrılmamalıdır. Bu konuda tecrübesini ve kalitesini kanıtlamış firmalar çağrılmalıdır. Deneyimli olan ve kısa zamanda bakım işlemini gerçekleştiren şirketimiz, istediğiniz zaman kapınıza gelmektedir.

Teknik açıdan üst seviyede olan çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini tercih eden profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara !