Gülsuyu Beko Servisi

Gülsuyu Beko servisi, Beko beyaz eşyalarınızın tamiri için bizi arayarak aynı gün içinde servis desteği alabilirsiniz. Servisimiz Maltepe ilçe geneline 1 yıl garantili Beko beyaz eşya tamir hizmeti sunuyor. Arızalı Beko cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Sektörün en eski beyaz eşya tamircisi olarak Beko markasına ait tüm yedek parçaları aynı gün içinde tedarik ediyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Kalitesi ile ilk tercih edilen markaların başında gelen Beko’nun tüm no-frost ve derin dondurucu cihazları için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Maltepe ilçesinde ikamet eden Beko buzdolabı kullanıcıları Gülsuyu Beko servisi arayarak hızlı ve garantili onarım hizmeti alabilir. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Beko buzdolabı modellerine 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar aşağıdaki gibidir.

  • Beko buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Beko buzdolabı ses yapıyor
  • Beko buzdolabı sigorta attırıyor
  • Beko buzdolabı kapısı kapanmıyor
  • Beko buzdolabı su akıtıyor

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Evinizde kullanmakta olduğunuz Beko bulaşık makineniz çalışmıyor ise bizi hemen arayın. Gülsuyu Beko servisi olarak sizlere aynı gün içinde bulaşık makinesi tamiri hizmeti veriyoruz. Servisimizin Beko bulaşık makinesi modellerinde en sık gördüğü arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Cihazların yaşı ilerledikçe pompası zayıflar ve suyu boşaltamaz. Bu durumda yapılması gereken pompa değişimidir. Firma olarak tüm Beko bulaşık makinesi modelleri için aynı gün içinde pompa motoru değişim hizmeti veriyoruz.

Haftanın 7 günü servisimizi arayarak Beko servis talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Beko beyaz eşyalar için yedek parçaları gün içinde tedarik ediyoruz. Değişim yaptığımız tüm parçalar 1 sene garantilidir.

Call Now ButtonServisi Ara !