İdealtepe Beko Servisi

İdealtepe Beko servisi, Beko kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor. Profesyonel ve kaliteli Beko beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın. Servisimizde yapılan onarımlar 1 sene garantilidir.

Beyaz eşya satın almak isteyenler öncelikle almak istedikleri markanın servis imkanlarını araştırırlar. İdealtepe Beko servisi olarak hizmet verdiğimiz için insanların, Beko marka ürünleri güven içerisinde satın alabileceklerini belirtiyoruz. Bulunduğumuz bölgede güvenilir hizmet vererek, Beko ürün sahiplerine, istedikleri zaman servis hizmeti alabileceklerini gösteriyoruz. Firmamızı arayanlar, hiç gecikmeden servis hizmeti alarak, montaj veya arıza tamirlerini yaptırabiliyorlar. Firmamız, İstanbul Maltepe ilçesinin İdealtepe Mahallesi ile yakın bölgelerine hizmet vermektedir.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen sorun kapağın boşluk vermesidir. Eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa İdealtepe Beko servisi arayarak kapı tamiri yaptırabilirsiniz. Kapının altı çok ezilmemiş, dağılmamış ise yerinde kit takarak hemen onarımı yapılır. Kapının altı çok çürümüş ise kapınız sökülür, atölyeye alınır ve atölye ortamında tamir edilir.

Garantili Hizmet

Beko marka ürünler için vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizi garantili olarak sunuyoruz. Müşterilerimize orijinal ürün kullanarak verdiğimiz hizmetlerimizde 1 yıla kadar garanti veriyoruz. Garantili hizmetlerimizi profesyonel ekiplerimiz ile sunduğumuz için başarı oranımız çok yüksektir. Bu müşterilerimizin alınan hizmetlerden memnun olmasını ve firmamıza olan güvenini artırmaktadır. Uzun yıllar hizmet vermemiz, sektördeki tecrübemizi artırmakta ve en iyi hizmetleri sunmamıza neden olmaktadır.

Beko Ürünleri

Beko ülkemizde üretilen yerli bir markadır ve birçok insan güvenli bir şekilde satın alarak kullanmaya başlamaktadır. Firmamız, Beko servisi olarak, ürünlerin kaliteli olduğunu müşterilerine göstermektedir. Her elektrikli cihazın kullanım ömrü vardır ve kullanım şartlarına göre arıza yapabilecektir.

Beko ürünlerinde meydana gelen arıza türleri şunlardır;

  • Buzdolabı, dondurucu bölümünde karlanma oluşması
  • Elektrik gelmemesi ve cihazın çalışmaması
  • Çamaşır makinalarının su almaması ya da su boşaltmaması
  • Su ısıtma sorunları
  • Fırın rezistans arızaları

Bu arızaların görülmesi kullanıma bağlı olarak görülmesi normaldir. Ekiplerimiz tüm arıza türlerini güvenli bir şekilde gidererek, verimli şekilde çalışır duruma getirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İdealtepe Mahallesi Beko servisi olarak, tüm hizmetlerimizde müşteri güvenini kazanmaya önem veriyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olabilmesi için tüm ekiplerimizin alanında uzmanlaşmasını sağlıyor ve yedek parça olarak orijinal ürünleri kullanıyoruz. Aynı gün hızlı ve güler yüzlü hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Servis Çağrısı

Beko marka ürünlerinizin arızalarının tamiri için firmamızı arayarak servis çağrısı yapabilirsiniz. Servis çağrısı yaparken, cihazınızın modelini mutlaka belirtmelisiniz. Arıza türünü sizlerden öğreniyor ve ekiplerimizi hemen yönlendiriyoruz. Cihazınızın modeline göre oluşabilecek arıza ihtimallerine göre ekiplerimiz, tüm yedek parça ürünlerini yanlarında getirecektir.

Call Now ButtonServisi Ara !