Küçükbakkalköy Beko Servisi

Beko cihazlarınızın tamiri ve bakımı için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm sorunları yerinde gideriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko cihazların tamiri için doğru yerdesiniz. Tüm parça değişimleri ve onarımlar 1 sene garantilidir.

Küçükbakkalköy Beko servisi, donanımlı servis arabaları ile sizlere aynı gün içinde beyaz eşya onarım desteği veriyor. Arızalı tüm Beko cihazlarınız için hızlı ve kalıcı çözümler istiyorsanız bizi hemen arayın. Küçükbakkalköy servisimiz haftanın 7 günü destek veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran cihazlarınızı en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı modelleri sağlamlığı ve geniş servis ağı ile en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Sizde Beko buzdolabı kullanıyorsanız herhangi bir arıza ile karşılaştığınız zaman bizi arayabilirsiniz. Servisimiz onarımları yerinde yapmaktadır. Arızası ne olursa olsun buzdolabınız asla taşınmaz. Beko buzdolabı tamiri için haftanın 7 günü servisimizi arayabilirsiniz.

Servisimizde en çok karşılaşına arıza Beko buzdolabının kapısının sarkmasıdır. Eğer buzdolabınızın kapısı sarkar ise cihaz hava alır ve sürekli çalışır. Kısa bir süre sonrada cihazın motoru arızalanır. Küçükbakkalköy Beko servisi arayarak hem motor hem de kapı arızalarına en hızlı çözümleri bulabilirsiniz. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmasın istiyorsanız hemen telefon numaramızı tuşlayın.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineniz çalışmıyor mu? O zaman hiç vakit kaybetmeden bizi arayın. Küçükbakkalköy Beko servisi olarak tüm Beko bulaşık makineleri için onarım hizmeti veriyoruz. Haftanın 7 günü servis desteğimiz vardır. Beko bulaşık makinesi arızalarını genelde yerinde tamir ediyoruz. Fakat su kaçağı arızalarında salyangoz veya kazan delinmesi varsa atölyeye almamız gerekebiliyor. Bu durumda ortalama cihazı 1 haftalığına atölyeye alıyoruz. Atölyeye alınan cihazlarda onarımla birlikte bakım da yapıyoruz. Tüm yaptığımız onarımlar 1 sene garantilidir.

Call Now ButtonServisi Ara !