Küçükyalı Vestel Servisi

Küçükyalı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına yerinde teknik servis desteği veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel cihazların tamamı için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Küçükyalı şubemiz Maltepe ilçesinin tamamına destek vermektedir. Garantisi bitmiş cihazlarınız için özel servis desteği veren firmamızı arayarak hızlıca destek alabilirsiniz. Yıllardır bölgede teknik destek sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makineniz çalışmıyor ise elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. Küçükyalı şubemizi arayarak dilediğiniz zaman servis talebinde bulunabilirsiniz. Çalışmayan, sigorta attıran, ses yapan, temiz yıkamayan hatta kötü kokan Vestel bulaşık makineleri için bile bizi arayabilirsiniz. Küçükyalı Vestel servisi olarak tüm bulaşık makinesi arızalarına hızlı çözümler üretiyoruz. Bu sayede sizler de makinenizi aynı gün içinde sanki hiç bozulmamış gibi kullanabilirsiniz.

Vestel bulaşık makinelerinde en sık gördüğümüz arıza hiç ekranın gelmemesidir. Bu durumda direkt olarak elektrik ölçümü yaparız. Eğer elektrik makineye kadar geliyor ise ana kart ve diğer tüm devre elemanları tek tek kontrol edilir. Bu sayede kısa bir süre içinde arıza tespiti yapılır ve onarım yerinde gerçekleştirilir. Sizin de Vestel bulaşık makinenizde ekran yok ise bizi şimdi arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !