Moda Beko Servisi

Moda Beko servisi, Kadıköy’ün tamamında beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri sunuyor. Arızalı cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve mağdur olmamak için bizi hemen arayın. Firmamızda yapılan onarımların ve değiştirilen parçalarına hepsi 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan cihazların servis önceliği vardır. Aynı şekilde garanti süresi içinde arızalanan parçalardan ücret talep edilmez.

Donanımlı servis araçları ile servise çıkan ustalarımız arızaları yerinde çözer. Fakat kazan kırılması ve delinmesi arızalarında atölyeye almak gerekebilir. Özellikle cihazınız eski model ise yerinde değişi yapmak yorucu olacaktır. Daha sağlıklı bir şekilde değişim yapabilmek için atölye ortamı gerekir.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken tek şey Moda Beko servisi arayarak kayıt bırakmak olsun. Bu sayede size en hızlı şekilde servis yönlendiriyor ve Beko buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale ediyoruz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı servisi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Servisimiz parça değişimleri için buzdolabınızı asla taşımaz. Taşınan dolaplarda hem vakit kaybı hemde yağ yer değişiminden dolayı zarar görmesi olasıdır.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Beko bulaşık makineleri için servis hizmeti veriyoruz. Garantili Beko bulaşık makinesi servisi için Moda Beko servisi olarak canla başla çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun yaptığı her onarımın arkasındayız. Titiz çalışan teknisyenlerimize sunduğumuz yedek parçalar imkanları ile sizlerin yaşadığı sorunların en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !