Moda Beko Servisi

Beko cihazların tamirini yaptırmanın en kolay yolu servisimizi arayıp destek talebi açtırmak. Servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerin her zaman ulaşacağı şekilde çalışıyor. Haftanın 7 günü bizlerden servis talep edebilirsiniz. Yoğunluk olduğu zaman meşgul ise telefonlar, Whatsapp üzerinden arama yapabilir veya mesaj atabilirsiniz. Moda Beko servisi en kolay ulaşılır özel beyaz eşya tamir firmalarından biridir.

Moda Beko servisi, Kadıköy’ün tamamında beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri sunuyor. Arızalı cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve mağdur olmamak için bizi hemen arayın. Firmamızda yapılan onarımların ve değiştirilen parçalarına hepsi 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan cihazların servis önceliği vardır. Aynı şekilde garanti süresi içinde arızalanan parçalardan ücret talep edilmez.

Donanımlı servis araçları ile servise çıkan ustalarımız arızaları yerinde çözer. Fakat kazan kırılması ve delinmesi arızalarında atölyeye almak gerekebilir. Özellikle cihazınız eski model ise yerinde değişi yapmak yorucu olacaktır. Daha sağlıklı bir şekilde değişim yapabilmek için atölye ortamı gerekir.

Moda Beko Klima Servisi

Klima denince akla ilk gelen yerli markaların başında gelen Beko’nun tüm modelleri için onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı veya hiç çalışmayan Beko klimanızı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız Moda Beko servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet sunan şubemiz sahip olduğu yedek parça imkanları ile en hızlı şekilde sorunları çözebiliyor. Kaliteli ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz.

Moda Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken tek şey Moda Beko servisi arayarak kayıt bırakmak olsun. Bu sayede size en hızlı şekilde servis yönlendiriyor ve Beko buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale ediyoruz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı servisi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Servisimiz parça değişimleri için buzdolabınızı asla taşımaz. Taşınan dolaplarda hem vakit kaybı hem de yağ yer değişiminden dolayı zarar görmesi olasıdır.

Beko buzdolabı arızlarının tamamını yerinde çözen tek servisiz. Arıza ne olursa olsun asla dolabınızı taşımıyoruz. Üstelik tüm arızalı parçaları orijinalleri ile değiştiriyor ve garanti veriyoruz. Profesyonel bir onarım istiyorsanız Moda servisimizi hemen arayın.

Moda Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Beko bulaşık makineleri için servis hizmeti veriyoruz. Garantili Beko bulaşık makinesi servisi için Moda Beko servisi olarak canla başla çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun yaptığı her onarımın arkasındayız. Titiz çalışan teknisyenlerimize sunduğumuz yedek parçalar imkanları ile sizlerin yaşadığı sorunların en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz.

Moda Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi denince akla ilk gelen markalardan birisi olan Beko’nun tüm modellerini tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz. Moda Beko servisi yaklaşık 18 yıldır Kadıköy sakinlerine Beko beyaz eşya onarım desteği sunuyor. Hızlı ve pratik çözümler istiyorsanız kayıt bırakmanız yeterli. Profesyonel çözümler için doğru yerdesiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko çamaşır makineleri için hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !