Samandıra Beko Servisi

Samandıra Beko servisi, eski yeni tüm Beko cihazlarınızın tamiri ve bakımı için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere donanımlı servis araçları sayesinde yerinde çözümler üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm cihazlar için doğru yerdesiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde tamiri yapılsın istiyorsanız Samandıra Beko servisi hemen arayın. Özel servis olarak hizmet veren firmamız donanımlı servis arabaları ve işinin ehli buzdolabı tamiri ustaları ile en hızlı çözümleri üretiyor. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabı motor değişimi de dahil olmak üzere işlemlerin hepsini yerinde yapıyoruz. Üstelik servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Beko buzdolabı tamiri için haftanın 7 günü servisimizi arayabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan çamaşır makinenizi acil kullanmaya ihtiyacınız varsa bizi hemen arayın. Tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun onarımı, bakımı ve montajı için Samandıra Beko servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz bu sayede de hepsinin onarımını yapabiliyoruz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !