Soğanlık Beko Servisi

Soğanlık Beko servisi, Kartal ilçe genelinde Beko beyaz eşya onarım desteği sunuyor. 1 yıl garantili Beko beyaz eşya tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin tamiri için servisimizi aramanız yeterli. Şubemizde Beko marka beyaz eşya, kombi ve klimaların onarımları yapılıyor.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise hiç vakit kaybetmeden bizi arayın. Aksi taktirde içindeki yiyecekler bozulduğunda dolabınızı bir koku saracak ve çıkartması çok uzun sürecek. Pratik ve hızlı çözümler için bizi aramanız yeterli. Buzdolabı arızalarına en hızlı müdahaleyi biz yapıyoruz. Ayrıca asla buzdolabınızı taşımıyoruz. Motor değişimi de dahil olmak üzere onarımların tamamını yerinde yapıyoruz. Soğanlık Beko servisi bünyesinde çalışan tüm beyaz eşya onarım personeli işinin ehlidir ve onarımları yerinde yapıyor.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizi aynı gün içinde tamir ettirmenin yolu Soğanlık Beko servisi şubesinden geçer. Özel servis olarak hizmet veren firmamız Kartal ve Pendik ilçelerine gün içinde geliyor. Arızalı cihazlarınızı tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Soğanlık servisimize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Beko bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza üst sepetin yani bardaklığın temiz yıkamamasıdır. Bu durumlarda yapılması gereken fıskiye ve motor kontrolüdür. Fıskiye değişimi basittir ve kendiniz yapabilirsiniz. Fakat motor basmıyor ise bizi aramanızda fayda var.

Call Now ButtonServisi Ara !