Suadiye Beko Servisi

Suadiye Beko servisi, Kadıköy ilçesinde yıllardır beyaz eşya tamir hizmetleri sunmaktadır. Arızalı cihazlarınızı en kısa sürede tamir ettirmek ve yeniden kullanabilmek için Suadiye şubemizi hemen arayın. Konusunda uzman teknisyenler, ekonomik fiyatlar ve orijinal parçalar ile sizlere arıza hiç yaşanmamış gibi hizmet veriyoruz.

Beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerinin profesyonel ustalar tarafından yapılması eşyaların kullanım ömrünün uzamasına ve eşyanın verimli kullanılmasına yardımcı olur. Beyaz eşyalar alındıkları ilk zamanlarda her hangi bir sorun çıkarmadan çalışırlar. Ancak zaman içinde kullanıma bağlı olarak çeşitli parçalardan arıza vermeye başlar. Beyaz eşyalara yapılan periyodik bakımlar sayesinde eşyanın kullanım süresi uzatılabilir. Suadiye Beko servisi firmamız her türlü beyaz eşyanızın ihtiyacı olan servis hizmetini sunar. Firmamızda verilen servis hizmetlerinin kalitesinin yanında fiyat olarak uygun olması da öncelikli tercih sebebidir. Uygun fiyat politikası ve profesyonel hizmet anlayışını benimseyen firmamızın verdiği hizmetlerden memnun olmanız garantidir.

Suadiye Beko Kombi Servisi

Kombi arızalarında uzman teknisyenler ile sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm cihazlar için servis desteği veriyoruz. Eski yeni tüm kombilerin yedek parçalarına sahip firmamızda yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir. Profesyonel Beko kombi tamiri yaptırmak için Suadiye Beko servisi hemen arayın. Suadiye semtindeki en eski kombi tamir firmalarından biri olarak Beko kullanıcılarına da destek veriyoruz.

Suadiye Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyaları arasında yer alır. Çamaşır makinelerinin arızaları tecrübeli ustalar tarafından kolaylıkla tamir edilebilir. Özellikle yeni sürüm makinelerde daha çok yıkama programı olduğu için kaliteli ve güvenilir servis hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir. Firmamız çamaşır makinesinde ki sorunları tespit ederek sizlere arıza hakkında bilgi verir. Daha sonra arızanın giderilmesi için gereken tamir işlemlerine başlar. Suadiye Beko servisi firmamız müşterilerimizin mağdur olmaması için en kısa sürede profesyonel servis hizmeti sunar. Firmamızın servis görevlisi evinize gelerek sorunu tespit eder ve çamaşır makinesinin firmaya götürülüp götürülmeyeceğine karar verir.

Suadiye Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizden koku geliyorsa, makine iyi yıkamıyor yada bulaşıklarınızı deterjanlı bırakıyorsa makinenizin bazı parçalarında arıza oluşmuş olabilir. Makinenizin suyu tahliye eden boruları tıkanırsa makinenizden su çıkışı olmaz. Dolayısı ile bulaşıklarınız özenle yıkanmaz. Firmamız bulaşık makinesinde meydana gelen sorunu tespit ederek bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Arıza bildirimini yaptığınız gün içerisinde bulaşık makinesi tamiri gerçekleştirilerek müşteri mağduriyeti en aza indirilir. Servisimiz yapılan her işlemde firma garantisi kapsamında verilir. Firmamız tarafından bakım ve onarımı yapılan parçalarla ilgili her hangi bir sorun yaşamanız halinde ekstra bir ücret talep edilmez. Servis hizmetlerinin fiyatı onarımı yapılan ürüne ve parçaya göre değişir. Bu nedenle arızalanan cihazınızın tamir ücreti hakkında en doğru bilgi için firmamızı arayınız.

Suadiye Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı mutfakların en önemli depolama alanıdır. Çünkü yiyecek ve içeceklerin muhafazasını sağlar. Buzdolabı arızaları genellikle soğutmama, karlanma ve koku yapma gibi belirtiler ile kendini gösterir. Firmamız buzdolabını kontrol ederek sorunun nereden kaynaklandığını araştırır ve soruna yönelik hizmet verir. Suadiye Beko servisi olarak firmamız beyaz eşyalarınız her türlü bakım ve onarım işlerini özenle yapar ve cihazlarınıza yapılan her işlem kayıt altına alınır.

Suadiye Beko Klima Servisi

Klimalar son yıllarda ülkemizde sıklıkla kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alır. Hem soğutmak hem de ısıtmak için kullanılır. Klimalardan verim almak için düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Aksi halde pek çok enfeksiyona neden olduğu gibi yeteri kadar soğutmaz ya da ısıtmaz. Zaman içinde toz, kir gibi nedenlerden dolayı klima filtreleri tıkanır. Tıkanan filtre hastalıklara zemin hazırlar. Firmamız klima bakımı ve onarım işlerini özenle yapan firmadır. Klimanızın periyodik bakımı geldi ise firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Firmamızda klima bakımları yapılırken filtreler değişir ve elektrik tesisatını kontrol edilir.

Orijinal Beko Yedek Parça

Servisimizde arızalı olarak tespit edilen tüm parçalar orijinal Beko yedek parçalar ile değiştirilir. Tüm parçalar 1 sene garantilidir ve garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçalardan ücret alınmaz. Tüm bu özelliklerden faydalanarak kusursuz bir Beko beyaz eşya servis hizmeti almak istiyorsanız Suadiye Beko servis firmamız size bir telefon kadar uzak.

Call Now ButtonServisi Ara !