Taşdelen Beko Servisi

Taşdelen Beko servisi, Çekmeköy ilçesindeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biridir. İmkanlarımız dahilinde arızalı Beko beyaz eşya modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Sizin de Beko cihazlarınız arızalı ise yapmanız gereken size en yakın servisimize telefon açmak. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlere destek veriyor. Ne zaman ihtiyaç olursa arayarak arıza kayıt bırakabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınız soğutmuyor ise dolabınız taşınmadan tamir edilebilir. Taşdelen Beko servisi olarak bölgemizde ikamet eden Beko buzdolabı kullanıcılarına yerinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel Beko buzdolabı tamircisi kadromuz ve donanımlı beyaz eşya servisi araçlarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Yaşadığınız sorunlara pratik çözümler üretmek bizim işimiz. Onarımları en uygun fiyata 1 yıl garantili olarak yapıyoruz.

Beko buzdolabınız hakkında merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için Whatsapp hattımızda dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Sizlerden gelen sorulara çağrı merkezimiz kesintisiz olarak cevap veriyor.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, su akıtıyor, koku yapıyor, ses çıkartıyor veya sigorta attırıyorsa Taşdelen Beko servisi arayarak tüm bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Evet, aynı gün içinde onarım yapıyoruz ve yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. Arızanın değişen parçadan dolayı tekrarlaması halinde ücretsiz değişim yapıyoruz.

Beko bulaşık makinelerinde servis olarak en sık gördüğümüz arıza su kaçağıdır. Eğer Beko bulaşık makineniz tabana su kaçırıyor veya sürekli pompa devrede kalıyorsa bizi hemen arayın. Su kaçağı arızalarını yerinde gideriyoruz. Çoğu müşterimiz hortumdan olduğunu düşünüp direkt cihazın alt kısmını açıyor ve makineye zarar veriyor. Eğer hortumdan su kaçırdığını düşünüyorsanız cihazın hortumlarını söküp kontrol etmeniz yeterlidir. Eğer cihazın alt kısmını açar ve zarar verirseniz hasarın boyutunu artırırsınız.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Her ne kadar özel servis olarak hizmet versek de piyasanın en çok satan markası Beko’nun tüm çamaşır makinelerini gözü kapalı tamir edecek kapasitedeyiz. Sağlamlığı ve geniş kazan hacimleri ile en çok tercih edilen markalardan biri olan Beko çamaşır makinelerinin tüm modellerini tamir ediyoruz. Taşdelen Beko servisi olarak yaptığımız tüm Beko çamaşır makinelerine 1 sene parça garantisi veriyoruz.

  • Beko çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Beko çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Beko çamaşır makinesi su akıtıyor
  • Beko çamaşır makinesi sallanıyor
  • Beko çamaşır makinesi sigorta attırıyor
Call Now ButtonServisi Ara !