Topselvi Beko Servisi

Topselvi Beko servisi, Kartal ve Pendik ilçesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Firmamızda tüm Beko beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için servis desteği verilmektedir. Arızalı cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Topselvi şubemizi aramak. Eski yeni tüm Beko cihazların tamiri mümkündür. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun arızalandığı zaman atmadan önce bizi arayarak uygun fiyata tamir ettirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulacak, buzluktaki yiyecekler çözülecek diye hiç panik yapmayın. Topselvi Beko servisi olarak Beko buzdolabınızı taşımadan, yerinde ve aynı gün içinde tamir ediyoruz. Firmamız tarafından onarımı yapılan Beko dolaplara 1 sene garanti veriliyor. Garanti süresi içinde Beko buzdolabınız tekrar arızalanırsa bizi hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü cevap veriyor.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Firma olarak Beko bulaşık makinelerinde en çok kart arızaları ile karşılaşıyoruz. Fakat bunun için kronik sorun diyemeyiz. En genç 5 yaşında olan cihazlarda sorunlar çıkmaya başlar. Kullanım süresine, evinizin elektrik hattına, bulunduğu yerinde rutubet durumuna göre kart arızası görme sıklığı değişebilir. Kaliteli ve titiz bir Beko bulaşık makinesi tamir hizmeti alma için Topselvi Beko servisi hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !