Ünalan Beko Servisi

Ünalan Beko servisi, Beko kullanıcıları için gün içinde çözümler üretiyor. Eski yeni tüm Beko beyaz eşya, kombi ve klimalar için Ünalan şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Servisimiz onarımları yerinde yapmaktadır ve değiştirilen parçaların her biri orijinaldir. Evinizde yapılan onarım sonrası cihazlarda değiştirilen parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Teknik olarak tüm sorunları yerinde giderecek profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmadığı zaman vakit kaybetmeden Ünalan Beko servisi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü geç saatlere kadar sizden gelen servis taleplerini cevaplıyor. Sorunu ne olursa olsun tamir edilmesi, bakımlarının yapılması veya montajı için hemen arayın. Ayrıca dış kasası çürümüş, paslandığı için kötü görünen Beko çamaşır makinenizi daha sağlam, daha şık bir duruma getirmek isterseniz gövde değişimi yapıyoruz. Bu işlem için atölyeye almamız gerekiyor. Parça geldikten sonra en fazla 3 gün içinde gövde değişimi, testi yapılır.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Yerinde ve garantili Beko buzdolabı tamiri için servisimizi arayarak sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı tamiri için Ünalan Beko servisi hemen arayın. Buzdolabı tamirinde uzman kadromuz ile soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kapakları kapanmayan tüm dolapları aynı gün içinde tamir ediyoruz. Sizde arızalı buzdolabınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek istiyorsanız hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !