Yakacık Beko Servisi

Yakacık Beko servisi, Kartal ilçesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Beko beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Dilediğiniz zaman çağrı merkezini arayarak Beko teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Yakacık merkezinde şubemiz ile tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko cihazların gün içinde tamir edilmesi için yapmanız gereken tek şey servisimize kayıt bırakmak.

Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinesi kurutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise Yakacık Beko servisi hemen arayın. Tüm bu arızaların gün içinde giderilmesi ve onarımlara garanti verilmesi için doğru yerdesiniz. Konusunda uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Firma olarak yaptığımız tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Beko kurutma makinesi servisi için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Beko kurutma makinenizi uzun yıllar kullanmak ve elektrikten tasarruf etmek için son kullanıcı olarak sizinde yapmanız gereken bazı işlemler var. Bunların başında tank ve filtre temizliği geliyor. Her yıkamadan sonra cihazın tankını ve filtrelerini temizleyin. Bu sayede cihaz sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışır. Fakat en önemlisi 2 yılda bir yaptırmanız gereken atölye bakımıdır.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri bir evin olmazsa olmazı haline geldi. Eskiden bu sadece çamaşır makinesi ve buzdolabı için geçerliydi. Fakat son zamanlarda elektrik ve sudan tasarruf etmek isteyen herkes bulaşık makinesi kullanmaya başladı. Yakacık Beko servisi olarak Beko marka bulaşık makinesi kullanıcılarına aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !