Yenisahra Beko Servisi

Yenisahra Beko servisi, Beko cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü tamir desteği veriyor. 1 yıl garantili Beko teknik servis için Yenisahra şubesi her zaman yanınızda.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa kesiminde hizmet veren Yenisahra Beko Servisi şirketi, uzun süreli destek alanındaki tecrübesi ve tecrübeli kadrosu ile güvenilir, hızlı, doğru ve yüksek vizyonlu bir şirket oluşturmak için kaliteli çözümler sunmaktadır. Kombine klimalar için Yenisahra Beko ev aletleri hizmeti, Kombine klimalar için Tezcan servis şirketi, Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Yenisahra Beko, ev aletleri ve kombine klima ihtiyaçları için 24 saat kesintisiz müşteri destek hattına sahiptir. Şirketimiz yüksek iletişim becerilerine ve problemlerin tespitinde uzman müşteri temsilcilerine sahiptir ve sorularınıza aynı gün cevap veriyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın teknik sorunlarını gün içinde gidermek istiyorsanız bizi hemen arayın. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Firmamızda yapılan onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Beko buzdolabı tamiri için Yenisahra Beko servisi hemen arayın. Soğutmayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran, kapıları kapanmayan tüm Beko buzdolabı modellerinin aynı gün içinde tamir ediyoruz.

Ev Aletleri Servisi

Ev klima kombine hizmetine adanmış bir şirket olan Yenisahra Beko Servisi, İstanbul genelinde ev eşyaları için kombi klimalar için bakım hizmetleri sunan ve teknik anlamını bilen, deneyimli personeli ile başlayan ve profesyonelliğiyle çalışan bir firmadır. Firmamızın siz değerli müşterilerimize teknik kadromuzla sağladığı teknik servis öncelikle gerekli teknik destek sağlanamıyorsa yerinde servis sağlanmalıdır. 

Yenisahra Beko Servisi Buzdolabı, Ekskavatör Çamaşır Makinesi, Ekskavatör Bulaşık Makinesi, Ekskavatör TV, Ekskavatör Kombine, Ekskavatör Klima, Ekskavatör Sobası, Ekskavatör Plakası olan tüm ürünlerin arızalanması durumunda sizler için yedek parça temin edebilen bir firma olarak çalışmaktadır. Teknik problemleri hızlı ve pratik bir şekilde çözülebilir. Müşteri ekonomisini daha fazla teşvik etmek isteyen, firmamızdan verimlilik ilkesine bağlı kalarak her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ev aletleri hizmeti, çeşitli alternatif çözümlerden seçtiğiniz yönteme göre çalışabilecek bir teknisyen ekibinin yardımıyla cihazlarınızdaki teknik sorunları Yenisahra Beko Servisi olarak çözebilir.

Tüketici Dostu Servis

Bir tüketici hizmetleri şirketi olan Yenisahra Beko Servisi, aynı zamanda siz değerli müşterilerinize hizmet vermek için mobil servis sağlayıcılarla çalışan ve çalışma stratejilerine büyük önem veren profesyonel ve yönetimli bir şirkettir. Bu aşamada, çalışanlarının ahlaki özelliklerine dikkat eder ve kişisel nitelikleri açısından, deneyimlerini göz ardı etmeden mümkün olduğu kadar pozitif olan kişilerin olmasını sağlar. Onarım, bakım, montaj veya sökme işlemleri de yapılmaktadır. Hem personel hem de yedek parça veya araçlarda meydana gelebilecek ev aletleri arızaları için Yenisahra Beko Servisi desteği, şirketimizin tüm parçalarını planlarken, tüm olumsuz faktörleri ortadan kaldırarak, zaman kaybına neden olabilir. 

Tüm ekibimizle birlikte İstanbul’un her yerinden sizlere hizmet vermeye hazırız. Servis bakım ekskavatör sizin için Yenisahra çevresinde haftanın her günü yapılmaktadır. Küçük ev aletleri tamiri, montajı ve bakımı kısa zamanda yapılabilmektedir. Firmamız sizlere 7 gün kesintisiz hizmet verir, pazar günleri ve tatillerde kesintisiz ekskavatör hizmeti sunulmaktadır. Beko servisi olarak hızlı ve güvenilir servisimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Yenisahra Beko Servisi olarak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutucu, elektrikli süpürge, buzdolabı, kombine servis gibi çamaşırhane ve onarım hizmetleri sunuyoruz ve size tamir edeceğiniz işçilik ve parçaları garanti ile sunuyoruz.

Pişirme sırasında oluşan güçlü kokular bir şekilde giderilmelidir. Bunu yapmak için, plakanın üstündeki kapakları kullanmak gerekir. Bu hizmeti Yenisahra Beko Servisi olarak her zaman yerine getirmekteyiz. Bu aletlerin parçalarını değiştirmek için garanti de sunmaktayız. Yenisahra’da en iyi fiyatları tüm müşterilerimizin bütçesine uygun olması için sunmaktayız. Bu fiyatlar her Beko ürünü için değişebilir. 

Call Now ButtonServisi Ara !