Ziverbey Beko Servisi

Ziverbey Beko servisi, Kadıköy ilçesindeki en eski teknik servis firmalarından biridir. Arızalı cihazlarınızı hızlı tamir ettirmenin yolu, işinin ehli bir firma ile çalışmaktır. Kaliteli ve titiz bir hizmet için Ziverbey şubemizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazların tamiri, bakımı için doğru yerdesiniz. Firmamız tarafından değişimi yapılan yedek parçalar 1 sene garantilidir.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız tercihiniz Beko markasından yana olmalıdır. Ülkemizde üretildiği için tamir masrafları da oldukça uygun fiyatlıdır. Bizde Ziverbey Beko servisi olarak Beko buzdolabı kullanıcılarına özel teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı tamiri için servisimizi haftanın 7 günü arayarak servis destek kaydı açtırabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, sigorta attıran, buzlanma yapan, aşırı ısınan, kapakları kapanmayan Beko buzdolabınızı gün içinde kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın her biri işinin ehli kişilerdir. Firma olarak teknisyenlere sunduğumuz yedek parça imkanları ve tam donanımlı servis araçları ile sizlerin sorunlarını yerinde gidermelerini sağlıyoruz. Beko çamaşır makinelerinde çoğu arızayı yerinde giderme imkanlarına sahibiz. Fakat çamaşır makinenizin kazanında problem var ise atölye ortamında tamir gerekebilir. Kazan arızaları dışında tüm çamaşır makinesi sorunlarını Ziverbey beko servisi yerinde gidermektedir.

Call Now ButtonServisi Ara !