Zümrütevler Altus Servisi

Zümrütevler Altus servisi, siz değerli Maltepe ilçe sakinleri için aynı gün içinde Altus beyaz eşya ve klima servis hizmetleri veriyoruz. Bir sene garantili Altus teknik servis hizmeti almak için Zümrütevler servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü tamir desteği sunuyoruz. Altus cihazlarınızı arızalandığı zaman cumartesi, pazar fark etmez. Sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Sade bir tasarımla uzun yıllar sizlere hizmet eden Altus bulaşık makineleri için yerinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan, temiz yıkamayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm Altus bulaşık makineleri için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Zümrütevler Altus servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımıyor, yerinde onarıyoruz.

Altus Klima Servisi

Firmamız yıllardır tüm soğutma cihazları için tamir hizmetleri vermektedir. Sizler de kullandığınız Altus klimaların teknik sorunları için Zümrütevler Altus servisi arayabilirsiniz. Servis olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Altus marka klimanız soğutmuyor ise sıcak yaz günlerinde servis beklemek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe ilçesinde ikamet eden herkese aynı gün içinde geliyoruz. Bunun için elbette çok geç saatlerde aramamanız gerekiyor.

Altus Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen buzdolabı markası Altus’tur. Bizler Zümrütevler Altus servisi olarak Altus buzdolabı kullanıcıları için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, alarm veren, hata kodu veren, su akıtan, ses yapan tüm Altus buzdolabı modellerini gün içinde tamir ediyoruz. Git gel yapmadan, içindeki yiyecekler bozulmadan buzdolabı tamiri yaptırmak istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !