Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus servisi, donanımlı servis araçları ve işinin ehli ustaları ile sizlere yerinde çözümler üretiyor. Çalışmayan Altus beyaz eşya, kombi ve klimalar için bizi hemen arayın. Acıbadem şubemiz Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel çözüm için bir telefon açmanız yeterli. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Altus Klima Servisi

Altus klima modellerinin tamamı için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda onarımlar yerinde yapılır. Acıbadem Altus servisi dilediğiniz zaman arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Soğutmuyor, ses yapıyor veya koku geliyor dediğiniz Altus klimanız için doğru yerdesiniz. Acıbadem ofisimizde çalışan klima teknisyenlerinin her biri konusunda uzman kişilerdir. Firma olarak her onarıma ve parça değişimine 1 sene garanti veriyoruz. Kusursuz ve garantili onarım arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Acıbadem Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının eli ayağı olan Altus bulaşık makineleri için onarım desteği sunan firmamız eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Garantili onarım hizmetleri veren ve cihazları yerinde tamir eden Acıbadem Altus servisi profesyonel ustaları ile kalıcı çözüm üretmektedir. Şikayetiniz ne olursa olsun Acıbadem şubesi olarak arızaları yerinde gideriyoruz. Parça değişiminde git gel yapmıyor ve arıza bildiriminize en uygun olası yedek parçaları yanımıza alarak geliyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran veya su boşaltmayan Altus bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz.

Acıbadem Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi tamiri için donanımlı servis araçları ile sizlere yerinde onarım hizmetleri sunan firmamız tüm modelleri gün içinde tamir ediyor. Üstelik servis olarak onarımını yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve kaliteli Altus çamaşır makinesi onarımı için Acıbadem Altus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Acıbadem bölge servisimiz Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinin tamamına gün içinde geliyor. Yaşadığınız sorunların tamamını bizimle paylaşarak destek talep edebilirsiniz.

Altus çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın sıkmada aşırı ses yapmasıdır. Bunun için servis çağırmadan önce ayak ayarını kontrol etmelisiniz. Ayağında boşluk olan çamaşır makineleri yüksek devirlerde sallanır ve basit bir ayar ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Eğer ayaklarında sorun yoksa amortisör ve kazan rulman kontrolü için bizleri arayabilirsiniz.

Acıbadem Altus Buzdolabı Servisi

acıbadem altus buzdolabı servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor ise bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm Altus buzdolabı modelleri için Acıbadem Altus servisi arayabilirsiniz. Sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. Altus buzdolabınızın arızası ne olursa olsun taşımıyor ve yerinde tamir ediyoruz. Üstelik değişimini yaptığımız parçalara da 1 sene garanti veriyoruz.

Altus buzdolabı sigorta attırıyor şikayeti en çok duyduğumuz şikayetlerden biridir. Bu durumda ilk olarak cihazın elektrik aksamını kontrol ederiz. Sizlere tavsiyemiz böyle bir durumda cihazın fişini kontrol etmeniz olacaktır.

Eğer cihazın fişinde kararma veya yanma varsa priz kaynaklı olabilir ve bu sebepten sigortanız atabilir. Aksi durumların hepsi için Acıbadem Altus servisi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Sigorta sorununu gün içinde ve yerinde çözüyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]