Altayçeşme Beko Servisi

Servis hizmetleri alınan beyaz eşya markası ile doğru orantılıdır. Verilen servis hizmeti ne kadar kaliteli olursa müşteri memnuniyetini o kadar fazla olur. Altayçeşme Beko servisi hizmeti veren firmamız İstanbul Maltepe ilçesindedir. Beyaz eşyalar genelde sıfır alınır. Markası ne olursa olsun belli bir kullanım sonunda arızaya vermeye başlar. İşte bu durumda servis hizmeti devreye girer.

Altayçeşme Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Beko buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli kadromuz ile sizlere kaliteli, kesintisiz servis desteği sunuyoruz. 1 yıl garantili ve yerinde onarım için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Altayçeşme Beko servisi olarak Maltepe ilçe genelinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız size sadece bir telefon kadar uzağız.

Servis Hizmeti Nasıl Olmalı

Servis hizmetleri herkesin merak ettiği ancak işi düştüğü zaman araştırma yaptığı bir konudur.

Servis hizmeti;

  • Ulaşılabilir olmalı.
  • Kaliteli ve profesyonel olmalıdır.
  • Deneyimli ve tecrübeli ustalar tarafından hizmet verilmelidir.
  • Fiyatı uygun olmalıdır.
  • Garantili olmalıdır.

Servis hizmeti sunarken işimizi önemsiyor ve en iyi işi çıkarıyoruz. Yaptığımız işler garantili olduğu için gözünüz arkada kalmasın.

Servis Hizmeti Ne İşe Yarar?

Servis hizmeti sadece bozulan eşyayı tamir etmekle kalmaz. Beyaz eşyaların ömrünü uzatmak için ara ara bakımlarının yapılması gerekir. Firmamız beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanmanız için sizlere hizmet verir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi gibi birçok ürün için hizmet sunmaktayız. Her ürün dikkatlice incelenir ve hatası keşif edilir. Deneyimli ustalarımız sayesinde hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Aldığınız beyaz eşyaların düzenli bakımını da servisimize yaptırabilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Servis hizmeti almak çok kolay ve basittir. Firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Hemen deneyimli ustamız evinize gelerek hatayı tespit eder ve evde yapılacak bir hata ise evde yapar. Evde yapılamayacak kadar büyük hatalarda ürün firmamıza getirilir. Müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için bakım ve tamir işleri en hızlı şekilde yapılır. Yapılan her işlem detaylı bir şekilde yazılır ve sizlere sunulur. Garantili yaptığımız için hata tekrar ederse sizlerden bir ücret talep edilmez.

Fiyatı

Servis hizmetleri ürün garantisi devam ediyorsa ücretsiz olarak verilir. Firmamız garantisi biten ürünlere de servis hizmeti verir. Bazı eşyalarda yedek parça değiştirmek gerekebilir. Bu durumlarda yedek parçalar orjinal üründen seçilir. Fiyat listemiz var olan hataya göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !