Altus Servisi

Altus servisi, her biri konusunda uzman teknisyenler ve orijinal yedek parça olanakları ile tamir hizmetleri sunuyor. Bir evde olması gereken tüm cihazların üretimini yapan Altus’un ülkemizde binlerce kemik kullanıcısı var. Sade ve şık tasarım arayan herkesin ihtiyacını karşılayan Altus’un beyaz eşya, kombi ve klima cihazları için onarım desteği veriyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı gibi yiyeceklerimizi korumakla görevli bir cihazın bozulması tüm düzeni bozabilir. Kışlık yiyeceklerimizi bile sakladığımız dolabımızda soğutma sorunu yaşanması her şeyin çöpe gitmesine neden olabilir. Yaz ayında ortalama 4 saat kadar çalışmayan dolap içindeki her şeyi çürütecektir. Bu durumda yapılması gereken Altus servisi arayarak onarım kaydı açtırmaktır.

altus buzdolabı servisi
altus buzdolabı tamiri

Soğutmuyor, çok ses yapıyor veya su akıtıyor dediğiniz Altus buzdolabınızı hızlıca tamir ettirmek istiyorsanız işin ehli firma ile çalışmalısınız. Hızlı servis hizmeti vermek yetmez aynı gün içinde parça tedarik etmekte önemlidir.

Arıza bildiriminde bulunurken cihazın tam modelini ve arızanın tamamını söylerseniz size gelecek olan ekip yedek parçalarını da yanına alır. Yedek parçanın yanında olması çok büyük zaman tasarrufu sağlar.

Altus servisi firmamızda asla buzdolabı taşınmaz. Hiç bir dolap taşınarak zarar görmemeli çünkü gövdeye gelen zararın telafisi olmayabilir. Ana motor değişimi de dahil olmak üzere tüm parça değişimlerini evinizde yapıyoruz. Bu size de bize de zaman tasarrufu sağlıyor. Ayrıca dolabınızın evde olmadığını düşünebiliyor musunuz? Çok büyük zorluklar çekebilirsiniz.

Altus buzdolabım koku yapıyor, nasıl kurtulurum?
Soğutması zayıflayan tüm dolaplar içindeki yiyeceklerin bozulmasıyla kokmaya başlar. Dolabın süngerlerine ve havalandırma kanallarına sinen bu koku tamir sonrasında geçmez. Altus buzdolabı kötü kokuyor ise içtiğiniz çayın posasını bir tabağa dökün ve dolaba yerleştirin. Gün aşırı tabağı değiştirerek kokudan kurtulabilirsiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyor ise tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem garantilidir. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul Anadolu Yakası şubelerimiz hem yedek parça hem de aksesuar konusunda oldukça donanımlıdır. Altus çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun onarımını yaptırabilir ve aksesuar tedarik edebilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Sorun ne olursa olsun bulaşık makinenizi taşımadan en uygun fiyata evinizde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Altus servis firmamızda tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Her bir modelin arıza koduna dair teknik bilgiye sahibiz. Bu sayede arıza kodu veren Altus bulaşık makineniz için gerekli yedek parçayı yanımızda getiriyoruz.

Altus bulaşık makinesi neden su boşaltmıyor?
Bulaşık makinelerinin pompa motorları çamaşıra göre daha küçük pervanelidir. Bu yüzden en ufak bir çekirdek bile pompayı durdurabilir. Sürekli denemeniz durumunda zorlanan pompa yanabilir. Altus bulaşık makinesi su boşaltmadığı zaman alt filtreyi sökün ve pompa girişini temizleyin. Pompanın kendisi zarar görmemişse pervane kurtulunca cihaz suyunu boşaltacaktır. Aksi durumların hepsi için Altus servis firmamızı arayabilirsiniz.

Altus Servisi Atölyeler

Servisi Ara !