Aydınevler Altus Servisi

Aydınevler Altus servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına Altus beyaz eşya ve Altus klima servis hizmetleri veriyor. Yerinde Altus teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Aydınevler servisimizi hemen arayın. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus cihazlar için servisimizi arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili onarım yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara da garanti veriyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Evinizin en çok iş gören cihazlarından biri olan Altus bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere pratik çözümler sunuyoruz. Aydınevler Altus servisi olarak tüm Maltepe ilçesi geneline destek veriyoruz. Aydınevler mahallesinde ikamet ediyorsanız arızalı Altus bulaşık makineniz için bizi hemen arayın. Sorun ne olursa olsun taşımadan yerinde tamir edelim.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Firma olarak tüm çamaşır makinelerimiz için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Altus çamaşır makinenizin sorunlarından aynı gün içinde kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Aydınevler Altus servisi aramak. Aşağıdaki tüm arızalar için servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

  • Altus çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Altus çamaşır makinesi su boşaltmıyor
  • Altus çamaşır makinesi kapı kitlemiyor
  • Altus çamaşır makinesi su almıyor
  • Altus çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Altus çamaşır makinesi sallanıyor
  • Altus çamaşır makinesi çamaşırları yırtıyor
  • Altus çamaşır makinesi sıkma yapmıyor

Altus çamaşır makinesi su boşaltmıyor ise makinenizin pompası arızalı olabilir. Tüm cihazlar programa başlarken içinde kirli su kalmasın diye pompayı devreye sokar. Bu yüzden pompa arızası varsa daha program başlarken bunu anlayabilirsiniz. Eğer Altus çamaşır makinesi pompa sorunu varsa Aydınevler Altus servisi şubemizi arayarak yerinde pompa değişimi yaptırabilirsiniz. Altus çamaşır makinesi pompa değişimi fiyatları için telefonda bilgi alabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

En az elektrik harcayan motora sahip olan Altus buzdolabı modelleri için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, buz yapmayan tüm Altus dolaplar için servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Hızlı bir çözüm için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Aydınevler Altus servisi olarak tüm buzdolabı arızalarına gün içinde müdahale ediyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !