Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı servisi olarak siz değerli İstanbul Anadolu yakası sakinlerine onarım hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan Beko buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en eski firmalarından biriyiz ve sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Yıllardır İstanbul genelinde hizmet sunuyoruz. Kaliteli bir onarım istiyorsanız şubemiz her zaman sizin yanınızda.

Beko Buzdolabı Arızaları

Buzdolabı arızalarının çoğu standarttır. Marka veya model ayırt etmeksizin en çok görünen arızaların başında su akıtma, ses yapma, soğutmama ve kapı düşmesi gelir. Tüm bu arızaların nasıl çözüleceği ve ne kadara tamir edileceğine dair her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Beko buzdolabı servisi olarak sizlere en kesin çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz.

Beko Buzdolabı Ses Yapıyor

Ses arızası en büyük sorunlardan birisidir. Sesin net ve en kısa sürede çözülmesi için Beko buzdolabının o sesi her zaman yapması lazım ki ustalar geldiğinde sesi duyup müdahale edebilsin. Eğer buzdolabınız ses yapıyor ise aşağıdaki aşımları uygulayın.

  • Buzdolabının kapaklarını açın
  • Ses devam ediyorsa damper veya ana motor ses yapıyordur
  • Kapaklar açık iken ses duruyor ise iç fan veya dış fan arızalıdır
  • İç fan arızalarında ses boğuk ve içerden gelir, müdahale etmeniz zordur
  • Dış fan arızalı ise arka kapağı açarak temizleyebilir veya yağlayabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi Bölgeler

Yıllardır Beko servisi olarak hizmet veren firmamız İstanbul Anadolu Yakası genelinde hizmet vermektedir. Eğer siz de servis bölgemizde ikamet ediyor ve Beko buzdolabı kullanıyorsanız bizi hemen arayın.
Maltepe Beko Buzdolabı Servisi
Beko buzdolabı tamirinde yıllardır hizmet veren ustalarımız siz değerli Maltepe ilçesi sakinlerine en hızlı çözümleri sunuyor. Maltepe’nin Altıntepe mahallesinde bulunan şubemiz tüm Beko buzdolabı arızalarını gün içinde tamir ediyor. Soğutmayan Beko buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz hemen arayın.
Adres : Altıntepe Mahallesi Galip bey Caddesi No : 55 Maltepe
Telefon : 0216 388 06 22

Servisi Ara !