Beykoz Beko Servisi

Beykoz Beko servisi, ilçe genelinde beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyor. Yerinde ve garantili onarım istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız ile arızaların tamamını yerinde çözüyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları gün içinde gidermek ve hızlı şekilde çözüme kavuşmak için hemen arayın.

Beko Buzdolabı Servisi

Şık tasarımları ve modern teknolojisi ile en çok tercih edilen Beko buzdolaplarının kronik arızası yoktur. Yeni modeller geldikçe ufak tefek sorunlar çıkıyor fakat hiç bir arıza çözülemez değil. Beykoz Beko servisi olarak Beko buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak tamirini yaptırabilir, içindeki yiyecekler bozulmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel ekip ile çalışmak, arızanın yerinde çözülmesini sağlamak ve sonrasında garanti almak için doğru yerdesiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinelerinde servis olarak en çok karşılaştığımız arıza kazan arızasıdır. Eğer çamaşır makineniz sıkmaya geçtiğinde sallantı yapıyor, yürüyor veya aşırı ses geliyorsa hemen servis çağırın. Aksi taktirde sesli olarak kullanmaya devam ederseniz cihazın kazanına zarar verirsiniz. Beykoz Beko servisi olarak tüm amortisör, yay ve ses arızalarının çoğunu yerinde gideriyoruz. Fakat kazanda kırılma var ise atölyeye alınması gerekiyor. Atölye ortamında onarımlar 1 hafta sürebiliyor. Bu durumlara düşmemek için ilk ses yaptığında makineyi kapatıp, servisi arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !