Bostancı Regal Servisi

Bostancı Regal servisi olarak Kadıköy ilçesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Regal beyaz eşya, klima modellerinin tüm yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde ve yerinde cihazlarınızı tamir ediyoruz. Bostancı semtindeki en eski firmalardan biri olarak 2003 yılından beri sizlere servis desteği sunuyoruz.

Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı modelleri için Bostancı Regal servisi şubemizi arayarak yerinde ve garantili tamir hizmeti alabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Bostancı Regal Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en uygun fiyatlı buzdolabı markası olan Regal’in tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan Regal dolabınız için 1 yıl garantili onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bostancı Regal servisi olarak sahip olduğumuz yedek parça imkanları ve donanımlı servis araçları sayesinde cihazlarınızı taşımadan, sökmeden yerinde tamir ediyoruz. Regal buzdolabı modellerinde sıkça karşılaştığımız arıza alt bölmenin soğutmaması ve dolabın aşırı ısınmasıdır. Aslında bu iki arıza da birbiri ile bağlantılı. Alt tarafı soğutmayan dolabınız sürekli olarak derece görmediği için çalışma ihtiyacı hissedecek ve dolayısıyla ısınacaktır. Bu arıza için bilmeniz gereken asla ihmal edilmemesi gerektiğidir.

Bostancı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızalarını yerinde tamir eden servisimiz tüm onarımlara ve parça değişimlerine garanti veriyor. Regal çamaşır makinesi arızalarınızı en hızlı şekilde yerinde çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm modellerin tamiri ve bakımı için Bostancı Regal servisi arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı regal servisi

Regal bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Servis olarak Regal bulaşık makinesi modellerinde en sık gördüğümüz sorun cihazın yıkamaya geçerken tüm ışıkların yanıp sönmesidir. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için Bostancı servisimizi hemen arayın. Tüm modellere onarım desteği veren firmamız sizden gelen servis taleplerine gün içinde çözüm üretiyor. Bostancı Regal servisi asla cihaz taşımaz. Sorun ne ise yerinde giderilir ve garanti belgesi yerinde düzenlenir.

Servis olarak sahip olduğumuz donanımlar ile en hızlı çözümleri üretiyoruz. Regal bulaşık makinem taşınmasın, evimde tamir edilsin diyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Bostancı servisimiz Kadıköy ilçesindeki en eski firmalardan biridir.

Regal bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise ilk önce fıskiyeleri kontrol edin. Fıskiyeleriniz dolu ise cihaz sıcak suyu püskürtemez ve dolayısıyla temiz yıkayamaz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]