Çakmak Beko Servisi

Çakmak Beko, alanında uzman teknisyenleri ve donanımlı servis araçları ile semt geneline aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyor. Arızalı Beko cihazlarla ilgili teknik servis hizmeti için Çakmak ofisimizi dilediğiniz zaman arayarak servis veya bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Beko cihazlara yaptığımız tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Garantili bir Beko servis hizmeti için Çakmak ofisimizi arayarak servis çağırabilirsiniz. Profesyonel bir Beko servis için doğru adrestesiniz.

Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi onarımı için Çakmak şubemiz aynı gün hizmet veriyor. Üstelik tüm onarımlar yerinde yapılır. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, temiz yıkamayan, sıkmayan tüm Beko yıkama cihazları için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Beko çamaşır makinelerinde görülen sık arızalardan biri olan kazan dönmeme sorunu için servis, motor, amortisör, yay, pompa ve anakart kontrolü yapar. Tüm bu parçaların testi mümkündür. Arızalı olan parçadan emin olunduktan sonra servis değişimini yapar ve 1 sene garanti verir. Garantili bir Beko çamaşır makinesi onarımı istiyorsanız Çakmak ofisimizi arayabilirsiniz. Servisimiz Beko çamaşır makinelerinde ki kazan arızaları için cihazınızı atölyeye alabilir. Atölyeye alınan cihazlar tüm onarımları yapılıp bakımları bittikten sonra size geri teslim edilir.

Beko kurutma makineniz ıslak çıkartıyor veya tam kurutmuyor ise büyük ihtimalle sebebi bakımsızlıktır. Kurutma makineleri kullanıma bağlı olarak yılda 1 defa bakım ihtiyaç duyar. Bakımlar yerinde yapılmaz. Kesinlikle atölye ortamında bakım gerekir. Beko kurutma makinenize bakım yaptırmak için Çakmak beko servisi firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kurutmanız aynı gün içinde alınır ve ortalama 2 iş günü için işlemleri biter. Bakımı ve temizliği yapılan kurutmanız size temiz bir şekilde teslim edilir.

Beko kombi ve klimalar için teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Kombi tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz tüm kombi arızalarını yerinde gideriyor. Kaliteli bir Beko kombi onarımı için Çakmak ofisimiz geç saatlere kadar teknik servis hizmeti sunuyor. Ayrıca Beko klimanız için teknik servis, periyodik bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Beko klimalar için servis hizmeti istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Küçük ev aletlerinden elektrik süpürgeleri için tamir hizmeti sunan Ümraniye Beko Servisi, deneyimli personeli ve yedek parça imkanları ile çekmeyen, ses yapan, koku yapan Beko elektrik süpürgenizi aynı gün içinde alıp onarımını yaptıktan sonra size teslim ediyor. Tüm Beko cihazlar için parça değişimi ve onarımı 1 sene garantilidir.

Call Now ButtonServisi Ara !