Cevizli Altus Servisi

Cevizli Altus servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde ikamet eden Altus kullanıcılarına farklı ekipler ile beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyor. Özellikle beyaz eşya konusunda kendini kanıtlamış ve sağlam bir kullanıcı kitlesi olan Altus’un tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazları için en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Yerinde ve garantili Altus teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Cevizli şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Cevizli Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan tüm Altus çamaşır makineleri için onarım hizmeti veren Cevizli Altus servisi konusunda uzman kadrosu ile yerinde teknik servis desteği sunuyor. Cevizli Altus çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Kayıt bıraktığınızda size en yakın servis aracımızı yönlendiriyor ve arızayı kısa sürede yerinde gideriyoruz. Modeli veya arızası ne olursa olsun Altus çamaşır makinesi onarımı için bizleri arayın.

Altus çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın sıkma yapmamasıdır. Fakat bunun için bir arıza demekte zor. Öncelikle çamaşır makinelerinde sıkma sorunu az çamaşırdan kaynaklanır. Yeni nesil Altus çamaşır makinelerinin hepsinde denge sensörü vardır. Bu sensör kazanın az çamaşır ile sıkmada dağılmasını ve zarar görmesini engeller. Bu gibi bir durum ile karşılaşırsanız makinenin içine çamaşır eklemesi yaparak tekrar sıkma programına getirin. Eğer bir arıza yoksa cihaz dengeyi bulunca ayarladığınız devirde sıkma yapacaktır.

Cevizli Altus Buzdolabı Servisi

Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapan tek firmayız. Arızası ne olursa olsun Altus dolabınızı taşımıyor, tüm onarımları ve parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Bu sayede yiyecekleriniz çöp olmadan ve düzeniniz bozulmadan sizleri tekrar buzdolabınızla kavuşturuyoruz. Cevizli Altus servisi olarak bünyemizde çalışan ustalarımıza güveniyoruz. Tüm sorunları yerinde çözebilmeleri için gerekli olan ekipmanları ve yedek parçaları sağlıyoruz.

Buzdolabı servislerinde her zaman hassas davrandık. Günümüz şartlarında bir buzdolabını yiyecek ile doldurmak için neredeyse bir ay çalışmak gerekebiliyor. Bunun bilincinde olan bir firma olarak dolap arızalarına en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Yaşı ilerlemiş dolaplarda tamir işlemi sarkabiliyor. Çünkü zamanla zarar gören dolaplar müdahale gelmez ve özellikle eritme işleminde kendi haline bırakmak en iyisi olacaktır. Burada sizlerden anlayış bekliyor ve bunu sizler için yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Erimeyecek buz yoktur fakat çoğu zaman eski dolaplarda eritme işlemi sonrasında hava kanalı ve su yolu bozulmaktadır. Maalesef bu durumla karşı karşıya kaldığımızda tamir mümkün olmayacaktır. Sebebi ise sıcak suyun zarar verdiği yerin tamir edilemeyecek yerde olmasıdır.

Cevizli Altus Bulaşık Makinesi Servisi

En sadece tasarımlar ve en dayanıklı bulaşık makineleri Altus markasındadır. Yıllardır onarımını yaptığımız cihazlarda hiç kronik bir soruna denk gelmedik. Çoğu hata cihazın metal yorgunluğundan ve kullanıcıların yaptıklarından kaynaklanmaktadır. Cevizli Altus servisi olarak arızası ne olursa olsun tüm Altus bulaşık makineleri için yerinde onarım desteği veriyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !