Cevizli Ariston Servisi

Cevizli Ariston servisi, bölgenizdeki en eski teknik servis firmalarından biridir. Yıllardır kombi, klima ve beyaz eşya onarım hizmetleri veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eski yeni tüm Ariston cihazların yedek parçalarına sahip şubemizde onarımlar gün içinde ve yerinde yapılır. Arızası ne olursa olsun cihazlarınız asla taşınmaz. Cevizli şubemiz sahip olduğu imkanlar ile Ariston cihazlarınızı taşımadan tamir ediyor. Üstelik değiştirdiğimiz yedek parçalara 1 yıl da garanti veriyoruz.

  • Cevizli Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Cevizli Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Cevizli Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Cevizli Ariston Buzdolabı Servisi
  • Cevizli Ariston Kombi Servisi
  • Cevizli Ariston Klima Servisi

Cevizli Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Cevizli semtinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına Ariston çamaşır makinesi tamiri desteği veriyoruz. Kaliteli ve garantili onarım hizmeti için tek yapmanız gereken bizi aramak. Profesyonel bir teknisyen kadrosuna sahibiz ve onarımları yerinde yapabilecek şekilde servise geliyoruz. Diyelim ki Ariston çamaşır makineniz çalışmıyor ve bizi aradınız. Sizin verdiğiniz arıza ve model bilgilerine uygun çözümü üretecek servis aracımızı size yönlendiriyoruz. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden arızalı cihazınız tekrar kullanılabilir hale geliyor. Cevizli Ariston servisi olarak bölgenin en eski firmalarından biriyiz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz.

Ariston Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

Çamaşır makinelerinde su ile temas eden nadir parçalardan bir tanesi rezistanstır. En ufak bir kaçakta cihaz ve siz zarar görmeyin diye kısa devreden sigortanız atabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız cihazı tekrar tekrar denemeyin. Aksi taktirde ana kart üzerindeki rezistans uçlarına zarar verebilirsiniz. Cevizli Ariston servisi şubemizde tüm Ariston çamaşır makinesi modellerinin rezistansları bulunmaktadır. Ölçüm yaptıktan sonra net teşhisi koyup parça değişimini evinizde yapıyoruz.

Cevizli Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız arızalı ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Cevizli Ariston servisi arayarak servis talebinde bulunmak. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. İtalyan markası olan Ariston’un buzdolabı modellerine dair eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Cihazınızın yaşı veya arızası ne olursa olsun Cevizli şubemizi arayarak teknik servis desteği alabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Su Akıtıyor

Çok sık karşılaştığımız arızaların başında su akıtma problemi geliyor. En çok kullanıcı hatasından kaynaklanan bu sorun her zaman bir parçayı işaret etmez. Buzdolabınızın kapısını açık veya aralık bırakırsanız cihaz buz ile dolar. Tıkanan su kanalından gidemeyen eriyen sular iç bölmeye akar. Bunun için buzdolabınızın fişini çekip kapakları açık bir şekilde en az 2 gün bekletmelisiniz. Sorun kendiliğinden düzelecektir. Düzelme olmaz ise Cevizli Ariston servisi şubemizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Cevizli Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

cevizli ariston servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, temiz yıkamayan veya hataya giren Ariston bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Bunun için Cevizli Ariston servisi şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız yeterli. Arıza kaydı bırakırken dikkat etmeniz gereken cihazın tam modelini belirtmektir. Eğer ekranda hata kodu veriyor veya arıza lambaları yakıyorsa bunları da detaylı olarak bildirirseniz en kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz.

Ariston bulaşık makinesi ışıklar yanıp sönüyor diyorsanız cihazınız yıkamaya geçmiyordur. Prostat üzerinden ana motoru devreye sokan sistemde tıkanıklık varsa cihaz arızaya girer.

Call Now ButtonServisi Ara !