Fındıklı Altus Servisi

Fındıklı Altus servisi, Altus kullanıcılarına teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Yerinde Altus servis hizmeti almak istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Şube olarak tüm Maltepe ilçe geneline hizmet veriyoruz. Yaptığımız onarımlar ve değiştirdiğimiz parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Altus servisi için doğru yerdesiniz. Bizlere ulaşmak istiyorsanız bir telefon açmanız yeterli. Servis olarak Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için hizmet sunuyoruz.

Arızası ne olursa olsun Altus cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere en kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Değiştirdiğimiz parçalara ve yaptığımız onarımlara bir yıl garanti veriyoruz.

Fındıklı Altus Çamaşır Makinesi Tamiri

fındıklı altus servisi

Çalışmayan Altus marka çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Evet, arıza ne olursa olsun bizim için esas olan cihazın taşınmadan gün içinde tamir edilmesidir. İmkanlarımız sayesinde tüm modelleri profesyonel ve garantili bir şekilde yerinde onarabiliyoruz. Sizde hızlı bir tamir hizmeti almak için Fındıklı Altus servisi hemen arayın. Eski yeni bütün Altus çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde sizlere de kalıcı çözümler sunabiliyoruz.

Fındıklı Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Altus’un tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran Altus dolabınızı yerinde tamir ettirmek için Fındıklı Altus servisi hemen arayın. Tüm imkanlarımızı kullanarak dolabınızı tekrar çalışır hale getiriyoruz. Altus buzdolabı modellerinde kronik arıza yoktur. Fakat bir Altus buzdolabı kullanıcısı olarak bilmeniz gereken dolabınızın her yıl petek temizliğine ihtiyacı olduğudur. Arka kısımda yer alan petekler zamanla toz dolar ve buzdolabınız hararet yapar. Bu sorun zamanla dolabın aşırı ısınmasına ve az soğutmasına neden olur.

Fındıklı Altus Bulaşık Makinesi Servisi

En sadece tasarımlara sahip olan Altus, son derece dayanıklı bulaşık makineleri üretmektedir. Özellikle minimal yaşayanlar için sunduğu kısa süren program seçenekleri ile gerçekten hayat kurtarıyor. Bizler Fındıklı Altus servisi olarak tüm Altus bulaşık makinesi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Temiz yıkamayan, hiç çalışmayan, su akıtan, ses yapan tüm Altus bulaşık makinelerini aynı gün içinde tamir ediyor ve 1 sene garanti veriyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor

Servis olarak en çok karşılaştığımız Altus bulaşık makinesi arızası su kaçırmasıdır. Fakat bunun bir çok sebebi vardır ve çoğu yıllarca süre gelen çalışmadan sonra aşınmalardan kaynaklanır. Su kaçırma arızalarında ilk olarak tüm su giriş ve çıkış bağlantıları kontrol edilir. Ardından cihazın fıskiyeleri ve kapak contaları test edilir. Garantili bir su kaçağı onarımı için Fındıklı Altus servisi hemen arayın.

Servisi Ara !