Göztepe Beko Servisi

Göztepe Beko servisi, Beko kullanıcıları için Göztepe ve civarında teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde Beko tamir hizmeti almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü yanınızdayız. Yaşadığınız teknik sorunlardan gün içinde kurtulmak için bizleri hemen arayın. Firmamız bünyesindeki donanımlı servis araçları ile sorunlara git gel yapmadan yerinde çözüm üretiyoruz.

Beko cihazlarınızın tamamı için bizleri arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır Beko cihazlar için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız her işlemi yerinde yapabiliyor. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız bizi hemen arayın.

Göztepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

göztepe beko servisi

Göztepe semtinde ikamet eden Beko kullanıcılarına yerinde servis hizmeti veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kalıcı ve hızlı çözümler üretiyoruz. Beko çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın sıkmada ses yapmasıdır. Bu arıza ihmale gelmez aksi taktirde kazan kırılabilir. Göztepe Beko servisi olarak ses yapan Beko çamaşır makinenizi gün içinde tamir ediyoruz.

Beko çamaşır makinesi su boşaltmıyor ise cihazın sağ alt köşesinde yer alan pompa kısmına bir bez serin ve saat yönünün tersinde kapağı çevirin. Kapağı çıkarttıktan sonra (cihazın fişi çekili olacak) elinizle pompanın içini kontrol edin. Eğer pompanıza çorap, bozuk para ve benzeri bir şeyler kaçmış ise pompa sıkışacağı için su boşaltma işlemini yerine getiremez.

Göztepe Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde buzdolabınız için çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko buzdolabı modelleri için gün içinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel bir çözüm için bizleri hemen arayabilirsiniz. Göztepe Beko servisi olarak sahip olduğumuz yedek parçalar ve donanımlar sayesinde sorunları pratik bir şekilde çözüyoruz.

Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Sizin de Beko buzdolabınızın alt bölmesi soğutmuyor ise bizleri arayarak bu sorundan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında sık karşılaşılan bu arıza için en kalıcı çözümleri üretiyoruz.

Göztepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin teknik sorunlarını yerinde çözmek istiyorsanız Göztepe Beko servisi aramanız yeterli. Şubemiz donanımlı servis araçları sayesinde bulaşık makinelerinizi taşımadan tamir ediyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko bulaşık makineleri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz.

Beko bulaşık makinesi su akıtıyor ise servise ihtiyaç duymadan bunu çözebilirsiniz. Su akıtma şikayetleriniz için Göztepe Beko servisi olarak size çözümleri tarif ediyoruz. Su akıtan Beko bulaşık makinesi için aşağıdaki adımları izleyin,

  • Bulaşık makinesinin alt pervanesini çıkartın
  • Pervane kenarlarında çatlak varsa yenisini servisten temin edebilirsiniz.
  • Bulaşık makineniz yıkama yaparken kapağını açıp kapatmayın aksi taktirde tabana su kaçırır.

Göztepe Beko Klima Servisi

Göztepe’deki Beko klima servisimiz, uzman teknisyenlerden oluşan bir ekiple hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Beko marka klimalarınızın bakımı, onarımı ve kurulumunda geniş bir deneyime sahip olan servisimiz, sorunlarınıza etkili çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Evlerinizdeki klimaların en iyi performansıyla çalışmasını sağlamak için titizlikle çalışan Göztepe Beko klima servisimiz, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir yaklaşımıyla öne çıkmaktadır.

Firma olarak Kadıköy ilçesinin geneline destek veriyoruz. Kadıköy Beko servisi şubemiz bölgedeki en eski firmalardan biridir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]