Güzelyalı Beko Servisi

Beko beyaz eşyaların tamirinde yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız tüm modelleri onaracak ekipman ve donanıma sahiptir. Yaşadığınız teknik sorunların kısa sürede giderilmesini istiyorsanız işinin ehli ve sektörde eski bir firma ile çalışmanız fayda sağlayacaktır.

Güzelyalı Beko servisi, uzun yıllar boyunca Pendik ve Tuzla ilçelerinde ikamet eden Beko kullanıcılarına beyaz eşya, kombi, klima, küçük ev aletleri ve elektronik cihaz tamir hizmetleri sunuyor. Pratik ve kaliteli onarım isteyenlerin ilk tercihi olan Güzelyalı Beko servisi tüm onarımları yerinde yapıyor. Hiç bir arıza için cihazlar taşınmaz. Tüm onarımlar yerinde yapılır. Hatta arızaların çoğu aynı gün içinde giderilir. Bunun için sizlerin yapması gereken servis kaydı oluştururken cihazın modelini belirtmektir.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko beyaz eşyalarınızın en hızlı şekilde tamiri için Güzelyalı şubemizi hemen arayın. Çamaşır makinesinden fırına kadar bütün Beko cihazlar yerinde tamir edilir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, ısıtmayan, sallanan, soğutmayan, temiz yıkamayan, bulaşıkları çizen, bardakları yırtan, koku yapan, sigorta attıran Beko cihazlarınızı gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Bunun için şubeyi arayarak cihazın model bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biri olarak özel servis desteği sunmaktayız. Onarımlarını yaptığımız Beko marka beyaz eşya cihazları şu şekildedir:

  • Beko çamaşır makinesi servisi
  • Beko bulaşık makinesi servisi
  • Beko kurutma makinesi servisi
  • Beko buzdolabı servisi
  • Beko derin dondurucu servisi
  • Beko ocak dönüşümü
  • Beko ocak servisi
  • Beko fırın dönüşümü
  • Beko fırın servisi

Beko Buzdolabı Servisi

Bir evdeki en önemli beyaz eşyaların başında buzdolabı gelir. Eğer sizin de Beko buzdolabınızda soğutma problemi varsa vakit kaybetmeden Güzelyalı Beko servisi arayın. Güzelyalı servisimiz Pendik ilçe genelinde Beko buzdolabı tamir hizmeti veriyor. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Servisimiz sahip olduğu yedek parça imkanları ile her zaman yanınızda.

Beko Kombi Servisi

Beko kombi modelleri her ne kadar reklam açısından yetersiz kalsa da marka bilinirliğinden dolayı Pendik bölgesinde sıkça tercih edilmektedir. Garantisi bitmiş Beko kombilerinizin arızası, bakımı ve montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz tüm Beko kombi modelleri için onarım desteği vermektedir.

Güzelyalı Beko servis şubemizdeki kombi ustaları sizler kış aylarında daha iyi ve daha ucuza ısının diye petek temizliği hizmetleri de veriyor. Kaliteli ve titiz bir petek yıkama işlemi için en az bir gün öncesinden talepte bulunmanız gerekiyor. Petek temizliği oldukça yorucu ve uzun süren bir işlem olduğu için gün içinde yapabileceğimiz servis sayısı kısıtlıdır.

Call Now ButtonServisi Ara !