İçerenköy Beko Servisi

İçerenköy Beko servisi, Beko kullanıcıları için aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Beko beyaz eşya tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Beko kullanıcılarına profesyonel tamir hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm Beko beyaz eşyalar için gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile sizlere yerinde onarım yapıyoruz.

İçerenköy Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Beko buzdolabı modellerinin tamamı için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm dolapların tamiri, bakımı ve montajı için bizi arayabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak her arızaya pratik çözümler sunabiliyoruz. Yıllardır bölgede hizmet veren İçerenköy Beko servisi sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamir desteği veriyor.

Beko buzdolabı su akıtıyor ise bu arızadan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Bilindiği üzere buzdolabı no-frost ise hava ile soğutma yapar. Bu da kanalların tıkanması durumunda hem su akıntısına hem de alt bölmenin soğutmamasına yol açar. Su akıtan Beko buzdolabınızı ihmal etmeden tamir ettirmeyi unutmayın.

İçerenköy Beko Çamaşır Makinesi Servisi

içerenköy beko servisi

Şüphesiz ülkemizin en büyük gurur kaynaklarından biri de yurt dışına her yıl binlerce ürünü ihraç eden Beko markasıdır. Bizler İçerenköy Beko servisi olarak semtimizde ikamet eden Beko kullanıcılarına gururla onarım desteği veriyoruz. Arızalı Beko çamaşır makinenizi en kısa sürede tamir ettirmek ve çalışır hale getirtmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İçerenköy Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arızaların başında suyunu alıp yıkamaya geçmemesi gelir. Eğer Beko bulaşık makinesi yıkama yapmıyor ise motor, kapasitör ve ana kart kontrolü yapılmalıdır. Hangi parça arızalı olursa olsun önce tamir yoluna gidiyoruz. En uygun fiyata Beko bulaşık makinesi tamiri için İçerenköy Beko servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz 1 yıl garantili bulaşık makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Sökmeden, taşımadan bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İçerenköy Beko servisi ne zaman gelir?

Servisimiz sahip olduğu donanımlı servis araçları sayesinde arıza bildirimlerine gün içinde geliyor. Herhangi bir Beko cihazın arızalanması durumunda İçerenköy Beko servisi arayarak gün içinde onarım talep edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]