Kadıköy Beko Servisi

Kadıköy Beko servisi, tüm Beko kullanıcıları için servis hizmeti veriyor. Arızalı Beko cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Sorunları ne olursa olsun arızalı cihazlarınızı hızlı bir şekilde tamir ettirmek, bakımlarını yaptırmak ve montajları için bizi hemen arayın. Profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kadıköy ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz.

Kadıköy Beko Çamaşır Makinesi Servisi

kadıköy beko servisi

Beko çamaşır makineleri ev hanımlarının bir çok ihtiyacını karşılayacak tasarıma sahiptir. Herkes evindeki küçük paspas, kili ve battaniyeleri uğraşmadan çamaşır makinesinde yıkatmak ister. Beko çamaşır makineleri geniş kazan hacmi ve sağlam mili ile bu olanakları size sunuyor. Kadıköy Beko servisi olarak tüm Beko çamaşır makineleri için tamir desteği veriyoruz. Arızalanan Beko çamaşır makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Temiz yıkamıyor dediğiniz Beko çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Çamaşır makineleri ısıtmadığı sürece temiz yıkamaz. Bu durumda rezistans ve NTC sensör ölçümü yapılmalıdır. Kadıköy şubemizde tüm modeller için orijinal ısıtma parçaları mevcuttur.

Kadıköy Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarında kesinlikle profesyoneller ile çalışmalısınız. Aksi taktirde dolabınızdaki tüm yiyecekler çöp olabilir. İşinin ehli buzdolabı tamircilerimiz ile siz Kadıköy ilçe sakinlerine aynı gün içinde Beko buzdolabı tamiri hizmeti veriyoruz. Kadıköy Beko servisi olarak onarımını yaptığımız tüm Beko dolaplara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Beko buzdolabı servisi için tek yapmanız gereken 0216 388 06 22 numaralı sabit hattımızı aramak.

Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza kapı düşmesidir. Kapıya kaldıracağından fazla yük koyarsanız zamanla kapının altında çökme olur ve kapı sarkar. Hava almaya başlayan dolap karlanma yapar ve bir süre sonra hiç durmadan çalışan ana motor arızalanır. Bu durumlara düşmemek için bizi hemen arayın. Kapı arızalarını aynı gün içinde pratik kitler ile tamir ediyoruz.

Kadıköy Beko Kombi Servisi

Soğuk kış günlerinde sıcak suyunuz kesilmesin, petekleriniz soğumasın istiyorsanız düzenli bakım yaptırmak zorundasınız. İşini severek yapan kombici ustalarımız ile siz Beko kombi kullanıcılarına tamir, bakım ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözümler için doğru yerdesiniz. Kadıköy Beko servisi dilediğiniz zaman arayarak haftanın 7 günü Beko kombi tamir hizmeti alabilirsiniz.

Feneryolu Beko Servisi

Beko beyaz eşyaların tamamı için Feneryolu mahallesine teknik servis hizmeti veriyoruz. Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazları hızlıca tamir ettirmek için hemen arayın.

Servisi Ara !