Kavakpınar Beko Servisi

Kavakpınar Beko servisi, donanımlı servis araçları ile Beko beyaz eşya kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı Beko beyaz eşyalarınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kavakpınar şubemiz Pendik ilçe genelindeki tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyor. Arızalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar için bizi hemen arayın.

Beko Klima Servisi

Klima konusunda son derece tecrübeli ustalarımız sayesinde siz değerli Beko klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Özellikle split tip klimalarınızın en kısa sürede kurulması ve arıza onarımının yapılması için Kavakpınar Beko servisi arayabilirsiniz. Donanımlı Beko klima servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Arızası ne olursa olsun klimalarınızı sökmeden, monte haldeyken tamir ediyoruz. Onarımını yaptığımız Beko klimanız için 1 yıl da garanti veriyoruz.

Klimalar da tıpkı kombiler gibi yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle sadece yaz aylarında kullanıyorsanız muhakkak bakım yaptırmalısınız. Aksi taktirde bir sonraki yaz çalıştırdığınız zaman peteklerde oluşan bakteriler havaya karışır ve kötü bir koku yayar. Periyodik Beko klima bakımı için doğru yerdesiniz. Uygun fiyata kaliteli ve garantili hizmet veriyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Beko buzdolabınızı gün içinde tamir ediyoruz. İçindeki yiyecekler bozulmadan buzdolabınızın tekrar soğutmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kavakpınar Beko servisi olarak Beko buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Eski yeni tüm modellerde rezistans bulunur. Rezistans çalışmaz, gazı eksilir veya sensör arızalı ise cihaz alt bölmeye hava göndermez. No-frost buzdolabı modellerinde sadece derin dondurucu bölümünde evap vardır. Diğer kısım derin dondurucuda bulunan fan ile soğutulur. Hava kanalı tıkalı ise buzdolabı kısmı soğutmaz. Alt tarafı soğutmayan Beko buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek için Kavakpınar Beko servis firmamızı hemen arayın.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşya tamirinde deneyimli ustalarımız ile Beko çamaşır makinesi modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, su akıtan, ses yapan, su boşaltmayan, kapağı açılmayan tüm Beko çamaşır makinelerini en hızlı şekilde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Beko cihazlarınız için 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için Pendik ilçesinde ikamet edenler Kavakpınar Beko servisi arayarak yardım alabilirler.

Call Now ButtonServisi Ara !