Kayışdağı Klima Servisi

Kayışdağı klima servisi olarak tüm split ve mobil klimalar için onarım hizmeti veriyoruz. Arızası ne olursa olsun klimanızı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Kayışdağı servisimiz tüm Ataşehir ve Maltepe ilçelerinde hizmet veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran klimalarınızı gün içinde bizlere tamir ettirebilirsiniz. Üstelik yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Arçelik Klima Servisi

Firma olarak tüm Arçelik, Beko ve Altus klimalar için servis hizmeti veriyoruz. Modern teknolojisi ile en az elektrik yakan klimaların başında gelen bu klimaların tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Soğutmayan, ses yapan Arçelik klimanızı gün içinde tekrar kullanmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Kayışdağı klima servisi olarak Arçelik klima modelleri için periyodik bakım hizmetleri de veriyoruz. Düzenli klima bakımı ile hem arızalardan kurtulursunuz hem de hastalıklardan korunursunuz.

Klimalar yaz aylarında serinleten aylarında ise ısıtan, evinizin ya da işyerinizin en önemli cevapları arasındadır. Mevsimsel olarak son derece değerli olan bu cihazların mevsimin ortasında arıza vermesi sizin için ciddi anlamda sorun olabilir. Ancak hiç endişelenmeyin Kayışdağı klima servisi olarak hızlı çözümlerimizle sizlerin yanında olmaya devam edin. Yaz ya da kış ayları fark etmeden klimalarınızın periyodik bakımları ya da arızaları konusunda bizleri arayabilir firmamızdan hızlı şekilde destek olabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri hattımız günün 24 saati aktif olarak çalışmaktadır. Gece ya da gündüz hiç fark etmeden bizlere ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Acil durumlarda teknik servislerimiz gece bile evinize ulaşarak arıza tespiti yapabilir ve onarımını gerçekleştirebilir.

Kayışdağı Klima Sevisi Artıları

Firmamızın tecrübeli ustaları cihazınız konusunda uzmandır. Hangi marka ya da model olursa olsun hiç çekinmeden bizi arayabilir ve cihazınızı bize emanet edebilirsiniz. Kayışdağı klima servisi konusunda yılların getirdiği tecrübe ile hizmet vermeye devam eden firmamız sektörde yaşanan yenilik ve değişimlere ayak uyduran yenilikçi bir firmadır. Deneyimli personelimiz düzenli olarak eğitimlerden geçirilir ve sektörde yaşanan son yenilikler hakkında bilgi alır. Aynı zamanda malzeme ve yedek parça olarak da sektörünün son teknoloji ürünlerini kullanan firmamızda cihazlarınız her zaman garantili olarak bakıma alınır. Firmamız sizlere sağladığı teknik servis güvencesi 1 yıl garantilidir. Yedek parça değişmesi durumunda kullandığımız yedek parçalarında garantili olduğunu hatırlatmak isteriz. Bizden aldığınız garantili hizmetten memnun kalacağınızdan şüphemiz yok. Ancak firmamızın internet sitesi üzerinden referanslarımıza göz atabilir memnun müşterilerimizden haberdar olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışı ile Kayışdağı klima servisi firmamız sizin memnuniyetiniz ile her zaman ön planda tutmaktadır. Yaz aylarında daha az enerji harcayarak de dinlemek istiyorsanız klimalarınızı bize emanet edin. Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz bakımlar sayesinde klimanızın verimliliği artıracak enerji tasarrufu en üst seviyeye çıkacaktır. Ayrıca firmamız tarafından verilen teknik servis hizmetlerinde klimanızın yerinden sökülmesi gerekmez. Yerinde servis anlayışı ile hizmet vermeye devam eden firmamıza günün 24 saati ulaşabilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !