Koşuyolu Beko Servisi

Koşuyolu Beko servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde özel Beko beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Arızalı tüm Beko cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için Koşuyolu şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir servis olarak cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımını yapabiliyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Beko cihazlar 1 sene parça garantilidir. Garantili Beko beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz ile siz Koşuyolu bölge sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Firma olarak buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun dolabı taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabı motor değişimi, anakart değişimi, fan ve sensör değişimi dahil tüm işlemler yerinde yapılır, değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Beko buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, koku yapıyor, kapısı kapanmıyor, alt taraf soğutmuyor ise tüm bu sorunlardan gün içinde kurtulabilmek için Koşuyolu beko servisi hemen arayın. Servisimizin sabit hatları haftanın 7 günü ulaşılabilir durumdadır.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın su akıtmasıdır. Eğer Beko bulaşık makinesi su akıtıyor ise bizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Yıllardır bölgede ikamet eden Beko kullanıcılarına garantili tamir hizmeti sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahip olduğu için git gel yapmadan bulaşık makinenizi tek seferde tamir ediyor. Kaliteli ve ekonomik Beko bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Koşuyolu Beko servisi olarak tüm onarımını yaptığımız cihazlara 1 sene garanti veriyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !