Samandıra Beko Servisi

Samandıra Beko servisi, eski yeni tüm Beko cihazlarınızın tamiri ve bakımı için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere donanımlı servis araçları sayesinde yerinde çözümler üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm cihazlar için doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm Beko cihazların onarımı için bizleri arayarak destek talep edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü kesintisiz çözüm üretiyor.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineniz arızalı ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bunun için Samandıra Beko servisi arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Tüm Beko bulaşık makinesi modelleri için gerekli olan onarım parçalarına sahip firmamız donanımlı araçları ile sizlere pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Beko bulaşık makinesi su kaçırıyor, temiz yıkamıyor, koku yapıyor veya sigortayı attırıyor ise bizi hemen arayın. Tüm bu arızaların onarımını evinizde yapıyoruz.

Bulaşık makinelerinde dikkat etmeniz gereken en önemli işlem parlatıcı koyarken kesinlikle taşırmamaktır. Aksi halde cihaz ilk yıkamada aşırı köpürür ve tabanına su kaçırır. Bu hata cihazın yıkama yapmasına engel olur. Onarımı için ise en az 3 gün makineyi çalıştırmadan bekletmelisiniz. Sizin de Beko bulaşık makinenizde köpürme sorunu olursa cihazı 3 gün beklettikten sonra tabana sıvı yağ dökerek cihazı çalıştırmalısınız. Yağ, köpüğü emer ve cihazın içini köpükten arındırır.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde tamiri yapılsın istiyorsanız Samandıra Beko servisi hemen arayın. Özel servis olarak hizmet veren firmamız donanımlı servis arabaları ve işinin ehli buzdolabı tamiri ustaları ile en hızlı çözümleri üretiyor. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabı motor değişimi de dahil olmak üzere işlemlerin hepsini yerinde yapıyoruz. Üstelik servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Beko buzdolabı tamiri için haftanın 7 günü servisimizi arayabilirsiniz.

Beko buzdolabı su akıtıyor

En sık görülen bu buzdolabı arızası için çözüm sadece servislerdedir. Bir çok kullanıcı su akıtma sorunu göz ardı eder ve buzdolabını kullanmaya devam eder. Bu büyük bir hatadır. Su akıtan buzdolabı zamanla soğutmayı keser ve sizlere daha büyük masraflar açabilir. Buzdolabı modellerinin çoğu sensörden aldığı bilgi ile motoru devreye soktuğu için su akıtma sorununda sensör doğru değer vermez sürekli çalışan motor zamanla arıza verecektir.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan çamaşır makinenizi acil kullanmaya ihtiyacınız varsa bizi hemen arayın. Tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun onarımı, bakımı ve montajı için Samandıra Beko servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz bu sayede de hepsinin onarımını yapabiliyoruz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !