Sancaktepe Beko Servisi

Sancaktepe Beko servisi, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçelerinde teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili Beko servis hizmeti almak için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hızlı bir onarım için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Sancaktepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineniz yıkama yapmıyor veya yıkıyor temiz çıkartmıyor ise bizi hemen arayın. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Sancaktepe şubemizde tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur. Bu sayede cihazlarınızı sökmeden, taşımadan tamir edebiliyoruz. Garantili ve yerinde Beko servis hizmeti almak için Sancaktepe Beko servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlerden gelen servis taleplerini karşılayan profesyonel çağrı merkezi çalışanlarımız ile en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapabiliyoruz.

Sancaktepe Beko Buzdolabı Servisi

sancaktepe beko servisi

Beko buzdolabınız soğutmuyor ise bizi hemen arayın. Gün içinde onarım yapıyor ve içindeki yiyecekler bozulmadan Beko buzdolabınızı çalışır hale getiriyoruz. Siz de arızalı dolabınızı hızlıca tamir ettirmek istiyorsanız Sancaktepe Beko servisi numarası olan 0216 388 06 22‘yi şimdi arayın. Firmamız bünyesindeki çağrı merkezi sizlere haftanın 7 günü cevap veriyor. Ayrıca Whatsapp hattımız olan 0532 205 10 41 üzerinden de bizlere yazarak ulaşabilirsiniz.

Buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Buzdolabı motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyor, dolabınızı kesinlikle taşımıyoruz.

Sancaktepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza su boşaltmamasıdır. Çoğu zaman pompa tıkalı olduğu için parça değiştirmeden bu arızaları giderebiliyoruz. Hızlı bir Beko çamaşır makinesi tamiri için hemen arayın. Sancaktepe Beko servisi olarak çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan tüm Beko cihazları hiç taşımadan yerinde tamir ediyoruz.

Yenidoğan Beko Servisi

Bir çok arıza için yerinde onarım yapan şubemiz Yenidoğan mahallesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına da servis desteği veriyor. Eski yeni tüm Beko cihazları gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Sancaktepe şubemizi hemen arayın.

Servisi Ara !