Sancaktepe Finlux Servisi

Sancaktepe Finlux servisi firmamızda tüm modellerin onarımları yerinde yapılmaktadır. Son derece deneyimli teknisyenlerimiz ve tam donanımlı teknik servis araçlarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  • Sancaktepe Finlux Çamaşır Makinesi Servisi
  • Sancaktepe Finlux Bulaşık Makinesi Servisi
  • Sancaktepe Finlux Buzdolabı Servisi

Sancaktepe Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde beyaz eşya fiyatlarının çok hızlı bir şekilde yükselmesi insanları alternatif markalara yöneltti. En uygun fiyatla satılan beyaz eşya markalarından biri olan Finlux’un tüm çamaşır makineleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Garantili ve titiz bir onarım istiyorsanız servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Finlux çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Parça değişimi ve onarım yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz. Sancaktepe Finlux servisi ilçedeki en eski beyaz eşya servislerinden biridir. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile sizlere kusursuz onarım desteği sunabiliyoruz.

Sancaktepe Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Finlux bulaşık makinesi modellerinin tamamı için tamir hizmeti veriyoruz. Sancaktepe ilçesindeki en eski beyaz eşya servis firmalarından biri olarak bölge halkına en hızlı çözümleri sunuyoruz. Finlux bulaşık makineniz ile yaşadığınız teknik sorunları bizimle paylaşarak gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !