Şerifali Beko Servisi

Şerifali Beko servisi, Ümraniye ilçesinde ikamet eden Beko beyaz eşya kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlar için bizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm Beko cihazlar için şimdi arayın.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Beko çamaşır makineniz için Şerifali Beko servisi şubemizi arayarak gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ile tüm arızaların üstesinden gelebiliyoruz. Gerek orijinal yedek parça gerekse teknik ekipman yönünden kusursuz olan servisimizde cihazların onarımı yerinde yapılmaktadır. Eğer Beko çamaşır makinesi ses yapıyor ise ve bu sesin sebebi kazan çıkarsa atölye ortamı gerekebilir. Arıza tespitine gelen teknisyenlerimiz size öncesinde bilgi verir ve sizin onayınız dahilinde çamaşır makineniz atölyeye alınır. Atölyeye alınan cihazlar en geç 1 hafta içinde size geri teslim edilir. Bu süreçte sökme, nakliye ve kurulum servisimize aittir.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Şerifali Beko servisi arayarak servis kaydı bırakmak. Siz servis talebinde bulunduktan sonra size en yakın servis aracımızı aynı gün içinde yönlendiriyoruz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Titiz ve kaliteli bir Beko buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Sabit hattımızdan servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Beko buzdolabı ses yapıyor

Bu arızaya neredeyse her gün gidiyoruz. Arıza tespitini siz son kullanıcılarda yapabilirsiniz. Eğer Beko buzdolabı ses yapıyor ise cihazın kapaklarını açın ses giderse iç fan arızalıdır eğer ses gitmez ise motor fanı arızalıdır. Daha farklı durumlarda görülebilir. Bunlardan en uç örnek motor sesidir. Eğer buzdolabınız çok eski ise motor zamanla sesli çalışmaya başlar ve bunun tamiri için motor değişimi gerekir. Beko buzdolabı motor değişimi için bizleri arayarak telefonda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Beko Ocak Dönüşümü

Beko marka ocaklarınız için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Ocak dönüşüm hizmeti almak için aynı gün içinde aramanız yeterlidir. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm modellerin enjektörlerini yanımızda taşıyabiliyoruz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde yerinde ocak dönüşümü yapıyoruz. Şerifali Beko servisi olarak eski yeni tüm modellerin dönüşümlerini yapıyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !