Suadiye Arçelik Servisi

Suadiye Arçelik Servisi, satış sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunda tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için teknik destek veren bir şubedir. Hizmet verilen ürünler kapsamında ev aletleri, kombiler, fırınlar, beyaz eşya grubundaki ürünler bulunmaktadır. İstanbul ve Avrupa’daki teknik servisler arasında en iddialı şubelerden biriyiz. Alanında eğitimli olan ve en güncel teknolojik gelişmeleri de takip eden firma çalışanlarımız haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir. Acil durumlarda da randevu talebiniz olmasa bile destek alabilir, tamir işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık bakım içinse randevu periyotlarını takip edebilirsiniz.

Suadiye Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi modellerinin tamamı için bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Bilindiği üzere kombiler sürekli çalışan cihazlar olduğu için periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakım işlemini işinin ehline yaptırırsanız kombiniz uzun zaman boyunca sorunsuz çalışabilir. Hatta düzenli bakım yapılan kombiler hiç bakım yapılmayan kombilerden daha büyük tasarruf sağlar. Bakım ücretinden kaçınmak veya bakım işlemini yaptırmamak size ilerleyen zamanlarda büyük masraflar olarak dönecektir.

Ev aletleri her yıl farklı teknolojiler kullanılarak üretilmekte ve yenilenmektedir. Eski marka ürünleri ise yıllık olarak bakım yaptırmak ömür uzatmak için gereklidir. Özellikle Arçelik olmak üzere her türlü beyaz eşya için bakım, onarım ve tamir imkanı sunan Suadiye Arçelik Servisi ev aletleri için klima cihazlarının bakımıyla da ilgilenen bir şirkettir. Teknolojik değişikliklerin hızını profesyonel bir yaklaşımla benimseyip, karşılaştıkları sorunları en kısa zamanda çözümleyen bir firma olarak çalışmaktayız. Haftanın her günü müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda mobil servis merkezleriyle çalışmakta ve teknik donanım bilgisine sahip uzmanlarımızın deneyimi ile işlerinizi garanti kapsamında yapmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan nitelikli uzmanlardan oluşan bir ekiple bakım ve onarım sağlanmaktadır.

Suadiye Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik’te tüketicilere her türlü desteği sağlayan Suadiye Arçelik Servisi, özellikle Arçelik ürünleri başta olmak üzere tüm beyaz eşyalar için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Temel yaşam gereksinimlerimizi karşılayan ürünler, deformasyon veya başarısızlık durumunda hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Arçelik servis ekipleri, aldıkları eğitimde yeni modellerin kullanımı ve onarımının yanı sıra müşteri ilişkileri hakkında da bilgilendirilir. Yaygın Arçelik servis ağımızla, İstanbul’un farklı bölgelerinde faaliyet gösteren ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet vermek için her türlü çabayı göstermektedir.

Arçelik, elektrikli ve elektronik ürünlerinin teknik ekipmanına gerekli müdahaleyi yapacak personelden oluşmaktadır. Şirketimiz size küçük ev aletlerini tamir etmeye gelir ve eşyalarınızı toplar. Müşterilerimizin onayı ile gerekli bakım ve onarım işi tamamlanır ve ürünleriniz adresinize teslim edilir. Eğer imkan varsa eşyalarınızın tamiri ve bakımı yerinde de yapılabilir.

Suadiye Arçelik Buzdolabı Servisi

suadiye arçelik servisi

Soğutmayan Arçelik buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek isterseniz Suadiye Arçelik servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm işlere 1 yıl garanti veriyor, onarımları da yerinde yapıyoruz. Buzdolabım taşınmadan tamir edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm modellerin onarım parçalarına sahibiz ve bu sayede de cihazlarınızı hızlıca tamir edebiliyoruz. Profesyonel bir çözüm için tek yapmanız gereken şubemize arıza bildiriminde bulunmak.

Arçelik buzdolabı modellerinde sıkça görülen su akıtma arızlarını yerinde gideriyoruz. Modeli ne olursa olsun su akıtan Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde kullanabilmek için Suadiye şubemizden teknik destek alabilirsiniz. Önce arıza tespiti yapıyor, sonrasında sizin onayınız dahilinde onarımı gerçekleştiriyoruz. Tamirini yaptığımız tüm Arçelik buzdolabı modellerine de 1 yıl garanti veriyoruz.

Suadiye Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

Arçelik marka elektrik süpürgenizi en hızlı şekilde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli semt sakinlerine gün içinde destek veriyoruz. Çekmeyen Arçelik süpürgenizi ilk günkü gibi güçlü kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Suadiye Arçelik Servise Komşu Şubeler

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]