Topselvi Beko Servisi

Topselvi Beko servisi, Kartal ve Pendik ilçesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Firmamızda tüm Beko beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için servis desteği verilmektedir. Arızalı cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Topselvi şubemizi aramak. Eski yeni tüm Beko cihazların tamiri mümkündür. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun arızalandığı zaman atmadan önce bizi arayarak uygun fiyata tamir ettirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Topselvi Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi arızları için yerinde çözümler üreten servisimiz tüm onarımları taşımadan yapıyor. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan, su boşaltmayan, sıkma yapmayan Beko çamaşır makinenizi gün içinde kullanılabilir hale getirmek için Topselvi Beko servisi şubemizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları sayesinde sizlere pratik çözümler üretiyoruz. Onarım fiyatlarımız son derece ekonomiktir.

Arızalı çamaşır makinenizi az bir masraf ile kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bölgenin en eski Beko servisi olarak her zaman yanınızdayız ve en eski model Beko cihazların bile yedek parçalarına sahibiz. Arızalı cihazınızı değiştirip büyük masraflara girmenize gerek yok. Her arızanın onarımı vardır.

Topselvi Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulacak, buzluktaki yiyecekler çözülecek diye hiç panik yapmayın. Topselvi Beko servisi olarak Beko buzdolabınızı taşımadan, yerinde ve aynı gün içinde tamir ediyoruz. Firmamız tarafından onarımı yapılan Beko dolaplara 1 sene garanti veriliyor. Garanti süresi içinde Beko buzdolabınız tekrar arızalanırsa bizi hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü cevap veriyor.

Topselvi Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Firma olarak Beko bulaşık makinelerinde en çok kart arızaları ile karşılaşıyoruz. Fakat bunun için kronik sorun diyemeyiz. En genç 5 yaşında olan cihazlarda sorunlar çıkmaya başlar. Kullanım süresine, evinizin elektrik hattına, bulunduğu yerinde rutubet durumuna göre kart arızası görme sıklığı değişebilir. Kaliteli ve titiz bir Beko bulaşık makinesi tamir hizmeti alma için Topselvi Beko servisi hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !